operator Virgin Mobile dual SIM karty karta SIM cards

Nowa oferta w Virgin Mobile – bardzo dużo za niedużo

Grudzień 2023 roku to wyjątkowy moment w historii Virgin Mobile, gdyż to właśnie w tym miesiącu operator w końcu udostępnił eSIM swoim klientom. To jednak nie koniec nowości w ofercie sieci – dziś dołączył do niej nowy pakiet w taryfie na kartę, który nie jest drogi, a jednocześnie jest naprawdę „bogaty”.

Jaka jest aktualna oferta Virgin Mobile na kartę?

W ofercie Virgin Mobile na kartę znajdziemy kilka pakietów. Najtańszy #MINI9 kosztuje tylko 9 złotych miesięcznie i w jego ramach klient otrzymuje 300 minut i 300 SMS-ów oraz 1 GB internetu (w tym 1 GB do wykorzystania w roamingu w Unii Europejskiej).

Jest to jednak „niszowa” oferta. Dla większego grona klientów przeznaczone są pakiety #GIGADAJE za 25 złotych miesięcznie i #GIGAMAKS za 30 złotych miesięcznie. W obu operator zapewnia nielimitowane rozmowy i SMS-y, a do tego też pakiet internetu – w #GIGADAJE 15 GB (w tym 4,79 GB w UE), a w #GIGAMAKS 30 GB (w tym 5,75 GB w UE).

Ponadto klienci, którzy aktywują pakiet #GIGAMAKS, mogą skorzystać z promocji, w ramach której otrzymają 1500 GB w prezencie – 400 GB na start i potem po 100 GB co miesiąc przez 11 miesięcy pod warunkiem utrzymania aktywnego pakietu cyklicznego za 30 złotych co miesiąc.

oferta Virgin Mobile na kartę grudzień 2023 roku fot. Tabletowo.pl
fot. Tabletowo.pl

Nowy pakiet w ofercie Virgin Mobile na kartę – #GIGACZAD

Do oferty Virgin Mobile na kartę dołączył nowy pakiet o nazwie #GIGACZAD, który kosztuje 35 złotych miesięcznie i podobnie jak #GIGADAJE oraz #GIGAMAKS zapewnia rozmowy i SMS-y bez limitu, a do tego jeszcze nielimitowane MMS-y. Ponadto jego użytkownicy otrzymają do dyspozycji 1000 minut do Ukrainy i pakiet 50 GB internetu (w tym 6,71 GB w UE) z dostępem do 5G Play.

Na tym jednak nie koniec, gdyż przy pierwszym uruchomieniu pakietu #GIGACZAD Play dorzuca bonusowa paczkę 200 GB internetu, a do tego można zyskać kolejne 4800 GB w prezencie – 200 GB na start i potem po 400 GB co miesiąc przez 11 miesięcy pod warunkiem utrzymania aktywnego pakietu cyklicznego #GIGACZAD.

nowy pakiet w Virgin Mobile na kartę GIGACZAD fot. Tabletowo.pl
fot. Tabletowo.pl

W przypadku nowych klientów promocja uruchomi się automatycznie po wpisaniu kodu USSD *222*36*1# aktywującego pakiet, natomiast obecni użytkownicy Virgin Mobile mogą ją włączyć w aplikacji Play24 lub kodem *222*4800*1#.

Osoby, które kupią nowy starter lub przeniosą numer z innej sieci do Virgin Mobile, doładują konto kwotą minimum 10 złotych i wybiorą pakiet #GIGACZAD, przez pierwszy miesiąc będą mogły korzystać z niego bezpłatnie.

Nowy pakiet #GIGACZAD łączy się z promocją „Masz za staż”

Podobnie jak pakiety #GIGADAJE i #GIGAMAKS, także nowy #GIGACZAD łączy się z promocją „Masz za staż”, dzięki której można zyskać dodatkowe gigabajty w prezencie za staż:

  • 5 GB po 6 miesiącach,
  • 10 GB po 12 miesiącach,
  • 15 GB po 24 miesiącach.

Klienci, którzy korzystają już z promocji „Masz za staż” i przejdą na pakiet #GIGACZAD, zachowają swój staż – stażowe miesiące nie przepadną.