Pierwsze urodziny sklepu internetowego huawei.pl
źródło: Huawei

Nie wierzę, ale to prawda: Huawei Mate 30 Pro za 1999 zł! A to dopiero początek

Dziś mija dokładnie rok od uruchomienia oficjalnego sklepu internetowego huawei.pl. Z tej okazji producent przygotował masę atrakcyjnych promocji, w tym… Huawei Mate 30 Pro za jedyne 1999 złotych!

Sklep huawei.pl funkcjonuje już od roku

Uruchomienie oficjalnego sklepu internetowego huawei.pl w zeszłym roku było wydarzeniem, które za sprawą niewiarygodnie atrakcyjnych promocji spotkało się z ogromnym zainteresowaniem. Niektórzy z Was zapewne pamiętają, że dało się wówczas kupić Huawei Mate 20 Pro za zaledwie 1499 złotych (wszystkie dostępne sztuki rozeszły się w mgnieniu oka).

Dziś mija dokładnie rok od zainicjowania działalności sklepu huawei.pl i producent przygotował na tę okazję specjalne promocje, w tym taką, która z pewnością nie umknie Waszej uwadze.

smartfon Huawei Mate 30 Pro smartphone
Huawei Mate 30 Pro (fot. Huawei)

Huawei Mate 30 Pro za 1999 złotych na pierwsze urodziny sklepu huawei.pl

Huawei sukcesywnie obniżał cenę tego modelu i czasami dodawał do niego spory pakiet gratisów. Na początku sierpnia 2020 roku dało się go kupić za 2499 złotych i do tej pory była to najniższa cena tego modelu w historii (oczywiście w Polsce).

Teraz jednak Huawei obniżył cenę Huawei Mate 30 Pro do… 1999 złotych! Mimo że smartfon nie ma dostępu do aplikacji i usług Google, za takie pieniądze jest baaardzo łakomym kąskiem i nie mam wątpliwości, że będzie się cieszył ogromnym zainteresowaniem. Poprzednie promocje udowodniły bowiem, że brak GMS nie dla wszystkich jest dyskwalifikującą „wadą” – już nieraz rozszedł się w mgnieniu oka, gdy producent przygotował na niego jakąś promocję.

a to nasze pierwsze wrażenia, które dawno dawno nagrała nasza Kasia – zostawcie jej suba! :)

Są też inne promocje!

To jednak nie jedyna promocja, jaką Huawei przygotował z okazji pierwszych urodzin sklepu internetowego huawei.pl – klienci mogą także kupić smartfon Huawei Nova 5T za 1099 złotych oraz Huawei P30 Lite 256 GB za 999 złotych.

Z kolei przy zakupie laptopa Huawei MateBook X Pro 2020 lub Huawei MateBook 13, za jedyne 99 złotych można dokupić głośnik Huawei Sound X albo tablet Huawei MatePad WiFi.

Klienci mogą też kupić dodatkowy pasek za 9 złotych przy zakupie smartwatcha Huawei Watch GT 2 (42 mm i 46 mm) lub Huawei Watch GT 2e oraz nabyć model Huawei Watch GT Active za 399 złotych.

Ponadto za 99 złotych dostępny jest router Huawei WS5200, a także różne etui do smartfonów i tabletów już od 9 złotych za sztukę.

Wszystkie promocje dostępne są na dedykowanej stronie internetowej sklepu huawei.pl. Obowiązują jedynie przez weekend – do 20.09.2020 (tj. do niedzieli) włącznie.