Co za promocja! Huawei Mate 20 Pro za 1499 zł! | Tabletowo.pl

Wow, co za promocja! Huawei Mate 20 Pro za…. 1499 złotych! Mamy listę promocji na otwarcie sklepu huawei.pl

Dołącz do dyskusji 0

Polujecie na sprzęt Huawei, ale czekacie na dobrą promocję? To dziś będzie dzień Waszych zakupów. Oto bowiem Mate 20 Pro dostępny jest za jedyne 1499 złotych. A to tylko jedna z ciekawych promocji, jakie Huawei przygotował z okazji otwarcia swojego oficjalnego sklepu internetowego Huawei.pl.

Godzina dziewiąta wybiła, a to oznacza tylko jedno – oficjalny sklep Huawei, pod adresem huawei.pl, właśnie rozpoczął swoją działalność. Czym firma postanowiła nas zaskoczyć na kilka godzin przed premierą serii Mate 30 (ta już dziś o godz. 14), która – niestety – najprawdopodobniej ominie Europę?

Huawei (wreszcie) otwiera oficjalny sklep internetowy Huawei.pl. Na początek 15% rabatu

Już od kilku dni wiedzieliśmy czego mniej-więcej spodziewać się po oficjalnym sklepie Huawei. Ale firma ta ma w zwyczaju trzymanie nas w niepewności do ostatniej chwili, więc wcześniej nawet nie mruknęła na temat promocji, jakimi nas uraczy dzisiejszego dnia. A te… cóż, są znakomite!

Na pierwszy ogień wysuwa się promocja na Huawei Mate 20 Pro, którego cena została obniżona do… 1499 złotych! Chyba nikt nie ma wątpliwości, że jest to świetna okazja, by wejść w posiadanie tego zeszłorocznego, ale wciąż najbardziej aktualnego przedstawiciela serii Mate w Polsce ;) Faktem jest bowiem, że zniknął z innych sklepów, w których to ostatnio organizowane były na niego promocje – u oficjalnych dystrybutorów najtaniej był po 1999 złotych. Tymczasem aktualnie możecie go kupić jeszcze o 500 złotych taniej.

Ta promocja obowiązuje do 25 września i jest przy niej informacja jedynie o ograniczeniu czasowym – a nie ilościowym (ciekawe). Dostępne są wszystkie trzy kolory: Twilight, czarny i niebieski.

A to jest oczywiście tylko jedna z promocji przygotowanych z racji otwarcia sklepu. Do innych ciekawych ofert warto zaliczyć:

  • Huawei P30 Pro w zestawie z koszulką Roberta Lewandowskiego: 3199 złotych,
  • Huawei Matebook D: 2299 złotych,
  • Huawei P20 Lite: 599 złotych,
  • Huawei Band 2 Pro: 99 złotych,
  • Huawei MediaPad M5 Lite 8” WiFi: 699 złotych,
  • Huawei MediaPad M5 Lite 10” WiFi: 899 złotych,
  • drukarka Huawei CV80 + 50 wkładów: 249 złotych.

A jeśli interesuje Was inny sprzęt Huawei, który nie został objęty czasową obniżką ceny, możecie skorzystać z rabatu 10% na pozostałe urządzenia. Aby go zdobyć, należy zarejestrować się w sklepie Huawei.

To co, skusicie się na któreś z urządzeń w promocji?

Od siebie na koniec dodam jeszcze tylko, że aktualnie trwa jeszcze promocja na Huawei P20 Pro w Play – bez umowy można go wyrwać za 1777 złotych… ;)

Mega promocja: Huawei P20 Pro jeszcze nigdy nie był dostępny w tak niskiej cenie

źródło: huawei.pl

Aktualizacja:

I niestety zapas magazynowy Mate 20 Pro został wyprzedany. Nie wiadomo czy i kiedy pojawi się dostawa…

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona