Wow, co za promocja! Huawei Mate 20 Pro za…. 1499 złotych! Mamy listę promocji na otwarcie sklepu huawei.pl

Polujecie na sprzęt Huawei, ale czekacie na dobrą promocję? To dziś będzie dzień Waszych zakupów. Oto bowiem Mate 20 Pro dostępny jest za jedyne 1499 złotych. A to tylko jedna z ciekawych promocji, jakie Huawei przygotował z okazji otwarcia swojego oficjalnego sklepu internetowego Huawei.pl.

Godzina dziewiąta wybiła, a to oznacza tylko jedno – oficjalny sklep Huawei, pod adresem huawei.pl, właśnie rozpoczął swoją działalność. Czym firma postanowiła nas zaskoczyć na kilka godzin przed premierą serii Mate 30 (ta już dziś o godz. 14), która – niestety – najprawdopodobniej ominie Europę?

Huawei (wreszcie) otwiera oficjalny sklep internetowy Huawei.pl. Na początek 15% rabatu

Już od kilku dni wiedzieliśmy czego mniej-więcej spodziewać się po oficjalnym sklepie Huawei. Ale firma ta ma w zwyczaju trzymanie nas w niepewności do ostatniej chwili, więc wcześniej nawet nie mruknęła na temat promocji, jakimi nas uraczy dzisiejszego dnia. A te… cóż, są znakomite!

Na pierwszy ogień wysuwa się promocja na Huawei Mate 20 Pro, którego cena została obniżona do… 1499 złotych! Chyba nikt nie ma wątpliwości, że jest to świetna okazja, by wejść w posiadanie tego zeszłorocznego, ale wciąż najbardziej aktualnego przedstawiciela serii Mate w Polsce ;) Faktem jest bowiem, że zniknął z innych sklepów, w których to ostatnio organizowane były na niego promocje – u oficjalnych dystrybutorów najtaniej był po 1999 złotych. Tymczasem aktualnie możecie go kupić jeszcze o 500 złotych taniej.

Ta promocja obowiązuje do 25 września i jest przy niej informacja jedynie o ograniczeniu czasowym – a nie ilościowym (ciekawe). Dostępne są wszystkie trzy kolory: Twilight, czarny i niebieski.

A to jest oczywiście tylko jedna z promocji przygotowanych z racji otwarcia sklepu. Do innych ciekawych ofert warto zaliczyć:

  • Huawei P30 Pro w zestawie z koszulką Roberta Lewandowskiego: 3199 złotych,
  • Huawei Matebook D: 2299 złotych,
  • Huawei P20 Lite: 599 złotych,
  • Huawei Band 2 Pro: 99 złotych,
  • Huawei MediaPad M5 Lite 8” WiFi: 699 złotych,
  • Huawei MediaPad M5 Lite 10” WiFi: 899 złotych,
  • drukarka Huawei CV80 + 50 wkładów: 249 złotych.

A jeśli interesuje Was inny sprzęt Huawei, który nie został objęty czasową obniżką ceny, możecie skorzystać z rabatu 10% na pozostałe urządzenia. Aby go zdobyć, należy zarejestrować się w sklepie Huawei.

To co, skusicie się na któreś z urządzeń w promocji?

Od siebie na koniec dodam jeszcze tylko, że aktualnie trwa jeszcze promocja na Huawei P20 Pro w Play – bez umowy można go wyrwać za 1777 złotych… ;)

Mega promocja: Huawei P20 Pro jeszcze nigdy nie był dostępny w tak niskiej cenie

źródło: huawei.pl

Aktualizacja:

I niestety zapas magazynowy Mate 20 Pro został wyprzedany. Nie wiadomo czy i kiedy pojawi się dostawa…