Te urządzenia Samsunga najprawdopodobniej otrzymają aktualizację do Androida 7.0 Nougat

Wszyscy właściciele Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge, już nie tylko beta testerzy, otrzymują aktualizację do Androida 7.0 Nougat. Na nową wersję systemu operacyjnego czeka jednak (całkiem pokaźnych rozmiarów) kolejka innych urządzeń Samsunga. W sieci pojawiła się właśnie (nieoficjalna) lista modeli, które mogą spodziewać się update’u.

Jej autorem jest serwis SamMobile, który specjalizuje się w tematyce urządzeń Samsunga. Wielokrotnie publikował także ekskluzywne przecieki na temat jego nadchodzących nowości. Poniższa lista została stworzona na podstawie posiadanych przez jego redaktorów informacji, odnośnie aktualizacji sprzętów koreańskiego producenta do Androida 7.0 Nougat.

Reklama

Według serwisu SamMobile, z całą pewnością mogą się jej spodziewać właściciele:

Prawdopodobne jest również, że Galaxy J5 (2016) i Galaxy J7 (2016) także otrzymają Androida 7.0 Nougat, z uwagi na fakt, że bezpośredni poprzednicy zostali zaktualizowani do Androida 6.0.1 Marshmallow. Według źródeł serwisu SamMobile, tablety z serii Galaxy Tab A też można by umieścić na powyższej liście.

Trzeba jednak pamiętać, że są to nieoficjalne informacje. Samsung nigdy nie składa deklaracji kiedy i jakie urządzenia otrzymają aktualizację do nowej wersji systemu. Właścicielom poszczególnych modeli nie pozostaje więc nic, jak tylko cierpliwie czekać i wyglądać jakichś doniesień na ten temat.

Źródło: SamMobile