Najsolidniejszy ze wszystkich Galaxy, czyli Galaxy S7 Active, zadebiutuje w sprzedaży 10 czerwca

Już w piątek, 10 czerwca, klienci amerykańskiej sieci AT&T będą mogli kupić Galaxy S7 Active. Operator zapowiedział właśnie wprowadzenie do swojej oferty tego modelu.

Już pod koniec maja mieliśmy okazję poznać dokładne różnice pomiędzy Galaxy S7 Active, a “podstawowym” Galaxy S7. Tym, czego już na pierwszy rzut oka nie da się po prostu nie zauważyć, jest oczywiście wzmocniona obudowa, chroniąca smartfon przed przykrymi skutkami upadków, zamoczenia czy zakurzenia (norma IP68). Do tego ekran ma przetrwać bez żadnego uszczerbku upadek na płaską powierzchnię z wysokości maksymalnie 1,5 metra. Mimo tych zabiegów smartfon nie stracił wiele na uroku i całość prezentuje się całkiem nieźle. W sprzedaży dostępne będą trzy warianty kolorystyczne: Sand GoldCamo Green oraz Titanium Gray.

Na zwiększeniu gabarytów Galaxy S7 Active skorzystał również akumulator (oczywiście niewymienny). Zamiast 3000 mAh, jak w Galaxy S7, ma on aż 4000 mAh. Powinien on jego użytkownikowi pozwolić na całodzienną wędrówkę bez obaw, że w najmniej oczekiwanym momencie smartfon “zgaśnie” i skaże jego posiadacza na łaskę otaczającej go natury. A gdyby jednak tak się stało, to urządzenie – dzięki wzmocnionej obudowie, spełniającą normę militarną – może posłużyć jako broń w starciu z napastnikiem ;)

Duży nacisk kładzie się również na możliwość rozbudowy pamięci przy pomocy karty microSD o maksymalnej pojemności 200 GB oraz obecność czytnika linii papilarnych, zatopionego w klawiszu domowym – obu tych rzeczy zabrakło bowiem w Galaxy S6 Active.

Galaxy S7 Active trafi do sprzedaży już w piątek, 10 czerwca. Klienci, którzy będą chcieli go kupić, muszą liczyć się z miesięcznym wydatkiem na poziomie od 26,50 do 33,13 dolarów – w zależności od wybranej oferty.

Źródło: AT&T, AT&T

Komentarze

 • Smutny

  Znowu wyłączność AT$T? A gdzie wersja dla reszty świata ?!?

 • szwendacz

  Czy ktoś orientuje się w chińskich alternatywach tego modelu? Na razie wszystko co znalazłem jest albo mało wydajne albo okropnie brzydkie/duże.

 • jendrush

  Taki fajny sprzęt i tylko w US… Nie rozumiem Samsunga, przecież jest bardzo wielu chętnych na ten model i na pewno AT&T nie dało na tyle dobrej ceny na te telefony aby im się to bardziej opłacało…

  • LCD

   Dokładnie. Byłby to świetny telefon dla osób, którym akurat nie odpowiada obudowa w S7 (jak mi). nie trzeba pakować go od razu w etui bo jest wytrzymały bez niego. Eh Samsung.

 • krzjna

  Patrzcie na cenę, miesięcznie ok.30 $. Co to jest dla amerykanina. Połowa dziennego zarobku? U nas pewnie było by z 300-400 zł co jest ok. 1/4 miesięcznej pensji. Tak jak poprzednicy, nie mogę nadziwić czemu tak dobry smartfon jest na wyłączność dla jednego operatora. Rozumiem japońskie wynalazki, ale Samsung mógł by sobie pozwolić na ekspansję bez kasy AT&T

  Świat jest nie sprawiedliwy.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona