Mega promocja: Huawei P20 Pro jeszcze nigdy nie był dostępny w tak niskiej cenie

Swego czasu Huawei P20 Pro był jednym z najlepszych smartfonów na rynku. Teraz, pomimo upływu 1,5 roku od premiery, nadal jest jedną z ciekawszych propozycji dla bardziej wymagających użytkowników z ograniczonym budżetem, którzy nie mogą sobie pozwolić na większość tegorocznych flagowców. Co więcej, tylko dziś będziecie mogli kupić ex-flagowca Huawei w niewiarygodnie atrakcyjnej cenie.

Promocja na Huawei P20 Pro

Porównywarki cenowe pokazują, że w zdecydowanej większości sklepów Huawei P20 Pro z oficjalnej polskiej dystrybucji kosztuje 2099 złotych. W kilku można go kupić trochę taniej, bo za 2051 złotych i 63 grosze. Najlepszą ofertę ma jednak Play, bowiem sprzedaje ex-flagowca Huawei za 1998 złotych (cena bez umowy).

Reklama

Mimo że fioletowy operator ma najlepszą ofertę na rynku, to zdecydował się zorganizować promocję na Huawei P20 Pro – cena smartfona w ramach akcji „Nocna wyprzedaż” zostanie obniżona do 1777 złotych. To nie tylko najkorzystniejsza, ale wręcz bezkonkurencyjna propozycja.

smartfon Huawei P20 Pro
Huawei P20 Pro (fot. Katarzyna Pura / Tabletowo.pl)

Huawei P20 Pro w obniżonej do 1777 złotych cenie dostępny będzie w sklepie internetowym Play od wieczora (Fioletowy nie podaje konkretnej godziny rozpoczęcia Nocnej wyprzedaży) do jutra, tj. 19 września 2019 roku, do godziny 9:00 lub do wyczerpania zapasów magazynowych.

Czy warto kupić Huawei P20 Pro w 2019 roku?

Według mnie, w takiej cenie zdecydowanie tak, bowiem pomimo upływu 1,5 roku od premiery, Huawei P20 Pro nadal ma wiele przekonujących argumentów, na czele z potrójnym aparatem o wielkich możliwościach (m.in. 3x zoom optyczny i 5x hybrydowy oraz rewelacyjny tryb nocny) i świetną baterią. Smartfon oferuje też Dual SIM i moduł NFC, a do tego ma pyło- i wodoszczelną obudowę (IP67).

smartfon Huawei P20 Pro
Huawei P20 Pro (fot. Katarzyna Pura / Tabletowo.pl)

Dla niektórych wadami mogą być brak slotu na kartę microSD i 3,5 mm złącza słuchawkowego, ale w tegorocznych flagowcach to już praktycznie standard, więc coraz trudnej tego uniknąć. Zresztą na pierwszą z ww. można przymknąć oko, bowiem na pokładzie jest aż 128 GB pamięci wbudowanej.

Recenzja Huawei P20 Pro

Sporo wad, spośród których wiele można wybaczyć – recenzja Huawei P20 Pro po miesiącu użytkowania

Źródło: Blog Play