Huawei (wreszcie) otwiera oficjalny sklep internetowy Huawei.pl. Na początek 15% rabatu

O tym, że Huawei otworzy swój oficjalny sklep internetowy, słyszy się już od co najmniej dwóch lat. Po tych wielu długich miesiącach wreszcie staje się to faktem. Co to oznacza dla nas, potencjalnych klientów?

W obliczu aktualnego zamieszania związanego ze zbliżającą się premierą smartfonów z serii Mate 30, organizowanie przez Huawei spotkania prasowego w innej sprawie jest dość odważne. Tymczasem polski oddział stwierdził, że nie ma w tym nic niestosownego, skutecznie unikając odpowiedzi na multum pytań, które pada z naszej strony odnośnie tego, co zobaczymy już 19 września i czy urządzenia te trafią do Polski. Ale spotkaliśmy się w innej sprawie. Otóż Huawei otworzył wreszcie swój sklep internetowy pod adresem huawei.pl. Wiele miesięcy po otwarciu pierwszego salonu Huawei w Polsce, w galerii Arkadia.

Podczas spotkania prasowego Huawei przekonywał nas dlaczego warto kupować w nowym sklepie firmowym. Największą zaletą ma być szybka dostawa – z założenia wszystkie zamówienia złożone do godziny 15 mają być dostarczane do klientów następnego dnia, oczywiście pod warunkiem, że jest to dzień roboczy. Dodatkowo sklep daje użytkownikom opcję logowania przez kod QR, przypisany do Huawei ID oraz 15 dni na zwrot (a nie 14, jak w innych sklepach). Za produkty będzie można płacić przez PayU. Dostawa realizowana jest na razie wyłącznie kurierem i jest darmowa – inne możliwości dostawy mają pojawić się jeszcze w tym roku.

W sklepie Huawei.pl będzie dostępne całe portfolio produktowe, które oferowane jest w oficjalnej dystrybucji. Będą też specjalne programy lojalnościowe dla zarejestrowanych klientów, konkursy, punkty Huawei za zakupy i dedykowane promocje.

Rejestrując się między 12 a 18 września, otrzymujemy 15% rabatu na wszystko z tym, że oferta ta nie łączy się z innymi promocjami.

Pudełka będą wyglądać tak:

A start sklepu zaplanowano na 19 września 2019, czyli na dokładnie ten dzień, w którym odbędzie się premierą Huawei Mate 30.