Pomarańczowo!

Orange ma wakacyjne prezenty zarówno dla korzystających z abonamentu, jak i ofert na kartę!

Ponieważ mamy dziś pierwszy dzień kalendarzowego lata, Orange przygotowało prezenty, które rozdaje swoim klientom. Do odebrania pakiety no-limit i internet za darmo!

Coś dla korzystających z abonamentu

Jeśli jesteśmy abonentami Orange, to może ucieszyć nas fakt, że operator umożliwił w tym tygodniu odebranie paczki 10 GB internetu za darmo. Rzecz jest bardzo prosta: wystarczy przejść do aplikacji „Mój Orange”, a w zakładce Dla Ciebie znajdziemy skrót umożliwiający zgłoszenie się po dodatkowe gigabajty.

Trzeba tylko pamiętać, że środki z pakietu 10 GB są ważne do końca naszego okresu rozliczeniowego. Być może dobrą opcją dla nas będzie odczekanie na zakończenie się aktualnego, by wystartować w nowym okresie ze świeżą paczką dodatkowego internetu.

Coś dla korzystających z oferty na kartę

Powyższa cykliczna promocja dotyczy tylko abonentów, ale Orange nie pozostawia też na lodzie użytkowników ofert na kartę. Z okazji rozpoczęcia się wakacji, umożliwia im włączenie darmowego pakietu, w którym znajdują się Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu do wszystkich i 5 GB internetu. Można z niego korzystać przez 5 dni od momentu aktywacji.

Aby otrzymać bezpłatny pakiet, wystarczy wystarczy wysłać SMS o treści WAKACJE pod numer 364. Za wiadomość nie ponosimy żadnych kosztów. Usługę można włączyć od 22 do 26 czerwca 2022. W razie potrzeby, kolejne szczegóły znajdziemy w Regulaminie.