niespodzianka super amazing surprise wow komputer laptop internet promocja
fot. Andrea Piacquadio / Pexels

Ale wtopa! Samsung pokazał Galaxy Note 20 Ultra jeszcze przed oficjalną premierą!

Samsung, przynajmniej oficjalnie, za każdym razem stara się utrzymywać swoje nowe, flagowe smartfony w ścisłej tajemnicy aż do dnia oficjalnej premiery. Tymczasem, prawdopodobnie przez niedopatrzenie, na długo przed publiczną prezentacją pokazał Galaxy Note 20 Ultra!

Samsung wciąż nie podał daty najbliższego Galaxy Unpacked, w trakcie którego zobaczymy m.in. nowe smartfony z serii Galaxy Note 20. Cały czas nie wiadomo, ile ich w sumie będzie, bo oprócz wersji podstawowej spodziewamy się zobaczyć jeszcze Galaxy Note 20+ lub/i Galaxy Note 20 Ultra.

Proszę Państwa, oto Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Max Winebach poinformował, że Samsung (najprawdopodobniej przypadkowo) opublikował na swojej ukraińskiej stronie, poświęconej modelowi Galaxy Note 8, rendery przedstawiające Galaxy Note 20 Ultra. Nie jest to zatem przeciek, tylko informacja wprost od samego producenta. Co ciekawe, w momencie publikacji tego artykułu grafiki wciąż były na niej widoczne.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra smartphone
Samsung Galaxy Note 20 Ultra Mystic Bronze (źródło: Samsung)

Oczywiście nie można wykluczyć, że jest to celowe działanie, aczkolwiek byłoby to bardzo nie w stylu Samsunga. Jest to jednak całkowicie nieistotne w tym momencie – mleko się bowiem już rozlało i wiemy, jak będzie wyglądać Galaxy Note 20 Ultra w kolorze Mystic Bronze.

Co prawda na udostępnionych przez Samsunga nie widać całego smartfona, lecz mimo wszystko możemy zobaczyć, jak dokładnie będzie wyglądać moduł aparatu w tym modelu.

Składa się on z trzech aparatów, z których główny – według nieoficjalnych doniesień – ma mieć rozdzielczość 108 Mpix. Drugi zapewne będzie doposażony w obiektyw ultraszerokokątny, zaś trzeci ma budowę peryskopową. Mówi się jednak, że nie zaoferuje on 100x Space Zoomu, a „jedynie” 50x przybliżenie cyfrowe.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra smartphone
Samsung Galaxy Note 20 Ultra Mystic Bronze (źródło: Samsung)

Obok rzędu aparatów można też dostrzec pojedynczą diodę doświetlającą oraz pasek z dodatkowymi czujnikami. Widać również, że cała wyspa znacząco wystaje ponad bryłę obudowy, lecz trudno uznać to za coś zaskakującego, ponieważ podobnie jest już w Galaxy S20 Ultra 5G.

Nie wiem, jak Wam, ale mnie model z dopiskiem „Ultra” przywodzi na myśl skojarzenia z Oppo Reno 4 (Pro), ponieważ smartfony z tej serii mają trochę podobnie wyglądający moduł aparatu na panelu tylnym.

Oppo Reno 4 (źródło: Oppo)