Samsung Galaxy Note 20 będzie miał premierę 5 sierpnia

Równo za cztery tygodnie będziemy mogli dokładniej przyjrzeć się temu, nad czym Samsung pracował w ostatnich miesiącach. Nowy Galaxy Note 20 będzie ważnym ulepszeniem aktualnej generacji smartfona z rysikiem.

Galaxy Unpacked 5 sierpnia

Samsung zaczął publikować na swoich kanałach social media zaproszenia na nowe wydarzenie online. Galaxy Unpacked, jak producent zwykł nazywać imprezy, na których prezentowane są flagowe smartfony Koreańskiej firmy, odbędzie się w środę 5 sierpnia.

Jak Samsung podaje w komunikacie towarzyszącym zaproszeniu, będziemy mogli poznać „najnowszy ekosystem urządzeń Galaxy”, zatem spodziewamy się nie tylko nowych modeli smartfonów Galaxy Note 20, ale także prezentacji akcesoriów i być może jakichś usług dodatkowych.

Transmisja z wydarzenia na żywo rozpocznie się o godzinie 16:00 polskiego czasu.

Galaxy Note 20 – warto czekać

W sieci pojawia się coraz więcej przecieków dotyczących nowego flagowego smartfona Samsunga. Już dziś znamy wygląd modelu Galaxy Note 20 Ultra, i to nie tylko dzięki oficjalnym grafikom, które pracownicy firmy nieostrożnie umieścili na stronie produktowej. Mamy też kilka zdjęć ukazujących ten sprzęt na żywo.

Jak każdemu wydarzeniu Galaxy Unpacked, i temu towarzyszą pewne emocje – czekamy więc z niecierpliwością.