karta revolut logo
fot. Revolut

Awaria Revolut. Aplikacja nie działa tak, jak powinna

To prawdopodobnie najgorszy moment na awarię. W środku zakupowego szaleństwa podczas Black Friday najpopularniejszy fintech w Polsce boryka się z awarią.

Reklama

Awaria Revolut nie działa

Pierwsze problemy z działaniem aplikacji użytkownicy zaczęli zgłaszać już po godzinie 12-tej. Mimo że minęły już trzy godziny, Revolut wciąż ma problemy z poprawnym działaniem – u niektórych osób działa opornie, natomiast u innych w ogóle.

awaria Revolut nie działa 26.11.2021
źródło: Downdetector

Komentarze niezadowolonych użytkowników pojawiają się zarówno na stronie Downdetector, jak i oficjalnym profilu Revolut Polska na Facebooku. Niestety, fintech w żaden sposób na nie nie reaguje – nie wiemy więc, co się stało i kiedy awaria się skończy oraz zostanie przywrócona pełna funkcjonalność.

Z usług brytyjskiego fintechu korzysta w samej Polsce ponad milion użytkowników, natomiast w ujęciu globalnym ponad 16 mln osób. Od niedawna mogą oni bezpośrednio w aplikacji rezerwować noclegi oraz korzystać z kont oszczędnościowych z preferencyjnym oprocentowaniem.

Aktualizacja:

Problemy z działaniem aplikacji zgłaszają użytkownicy z całego świata. Revolut odpowiada im, że wie o awarii i robi wszystko, aby jak najszybciej przywrócić poprawne działanie swoich usług. Status ich dostępności można sprawdzić na dedykowanej stronie internetowej.

Aktualnie występują problemy z logowaniem, płatnościami kartą, zasileniem konta za pomocą karty bankowej, przelewami, wymianą walut i dostawą kart. Pozostałe usługi działają poprawnie.