Apple logo
iPhone XR (fot. Miłosz Lis / Tabletowo.pl)

Subskrypcja Apple One potwierdzona. Może pojawić się na najbliższej konferencji

Firma z Cupertino przygotowuje się do konferencji, która odbędzie się 15 września. Nie do końca wiemy co planuje gigant, ponieważ z wielu źródeł dochodzą do nas różne informacje. Okazuje się jednak, że jedna rzecz jest pewna. Apple One zadebiutuje już niedługo.

Apple One zintegruje wszystkie usługi w jedną całość

Gigant z logo nadgryzionego jabłka już od jakiegoś czasu planował tę zmianę. Pojawiła się ona już w becie iOS 13.5. Teraz serwis 9to5google donosi, że aktualizacja aplikacji Apple Music na Androida oficjalnie potwierdza, że Apple One zostanie niedługo zaprezentowane.

Na czym dokładnie ma polegać subskrypcja? Do wyboru będziemy mieli różne pakiety, które będą zawierały w sobie usługi giganta. W najtańszym mają znaleźć się Apple Music i Apple TV+. Droższa wersja zapewni jeszcze dostęp do Apple Arcade. W najwyższym pakiecie znajdzie się z kolei dodatkowe miejsce w chmurze iCloud.

Apple One może zadebiutować już niedługo
Apple One może pojawić się na najbliższej konferencji giganta z Cupertino. (fot. Tabletowo.pl)

Niestety w aplikacji nie ma żadnych informacji o cenach pakietów oraz dostępności usługi.

Aktualizacja aplikacji Apple Music, która ujawnia w menu opcję Apple One, potwierdza, że usługa jest już za pasem i może zostać zaprezentowana na najbliższej konferencji firmy z Cupertino, która będzie miała miejsce 15 września.

Co jeszcze zobaczymy na konferencji Apple?

Event Apple w tym roku jest owiany wielką tajemnicą. Co ciekawe, wiele źródeł mówi, że w najbliższym czasie nie zobaczymy żadnego smartfona, a jedynie tablet i zegarek. Ciężko w to uwierzyć, jednak patrząc na to, jakie warunki społeczno-gospodarcze panują w tym roku, wcale nie jest to niewykluczone.

Dodatkowo na konferencji możemy zobaczyć także pierwsze Maki z procesorami ARM, nowy głośnik HomePod oraz słuchawki nauszne z obsługą Siri. Nie są to oczywiście oficjalne informacje, bo na te przyjdzie nam poczekać do wtorku, 15 września.