Xiaomi Mi 10 Pro

Xiaomi udostępnia Androida 11 dla smartfonów Mi 10 i Mi 10 Pro

Tu nie ma zaskoczenia – pierwszymi smartfonami Xiaomi, które mają możliwość pobrania systemu Android 11, są Xiaomi Mi 10 oraz Xiaomi Mi 10 Pro.

Reklama

Android 11 dla Xiaomi Mi 10 i Mi 10 Pro

Najnowsza wersja mobilnego systemu Google trafiła na pierwsze smartfony już wczoraj. Urządzenia z linii Google Pixel, zgodnie z tradycją, mogą już teraz pobierać Androida 11. Dla nich aktualizacja oznacza doposażenie systemu w kilka funkcji, których na innych smartfonach jeszcze jakiś czas nie będzie.

Chińczycy nie pozostają jednak z tyłu. Na oficjalnej stronie wsparcia Xiaomi przekazało dziś, że Android 11 jest dostępny dla dwóch modeli smartfonów producenta:

W połączeniu z nakładką systemową MIUI 12, nowy system powinien przyczynić się do jeszcze lepszego poziomu obsługi urządzeń. Xiaomi zapewnia, że interfejs jest teraz tak płynny jak nigdy, a animacje i wizualizacje uprzyjemniają wrażenia z użytkowania.

Oczywiście aktualizacja do Androida 11 zapewnia dostęp do kilku przydatnych funkcji, właściwych temu systemowi:

  • sekcji Rozmów w obszarze powiadomień
  • bąbelków konwersacji (dla wspierających to rozwiązanie aplikacji)
  • szybkiego dostępu do menedżera urządzeń Smart Home
  • jednorazowego przydzielania uprawnień aplikacjom

Aktualizacja systemu w wersji Global powinna być wkrótce widoczna w Ustawieniach smartfonów Xiaomi Mi 10 oraz Mi 10 Pro. Życzymy szybkiej i bezproblemowej instalacji Androida 11!