Huawei

Masz konto Huawei? Możesz wygrać laptopa, monitor, smartwatcha lub słuchawki!

Konkursy kreatywne, w których trzeba wykazać się fantazją podczas tworzenia zgłoszenia konkursowego są super, ale trzeba przyznać, że mamy na nie coraz mniej czasu. Huawei proponuje coś całkiem innego – nagrodę możemy zyskać już dzięki jednemu kliknięciu!

Promocja dla zaganianych

Czasy, w których producenci elektroniki organizowali mnóstwo konkursów, by potem komisja przeglądała tysiące zgłoszonych prac w formie komentarzy, grafik czy filmów, chyba już minęły. Tak jak coraz więcej osób jest zwolennikami prostoty, tak i akcje promocyjne zmieniły swój kształt. Najnowsza zabawa Huawei jest tego świetnym przykładem.

Klienci sklepu huawei.pl mogą wziąć udział w naprawdę przyjemnym konkursie. Próg wejścia jest wręcz śmiesznie niski, a nagrody – zacne. Mamy szansę zyskać naprawdę wartościowe urządzenia. Wśród nich znajduje się na przykład Huawei MateBook 16jeden z najnowszych i najwydajniejszych laptopów tego producenta.

Jak wziąć udział w promocji?

Wystarczy wejść na stronę sklepu huawei.pl, kliknąć w dedykowany baner, który przeniesie użytkownika na stronę z instrukcjami, a następnie zalogować się za pomocą ID Huawei lub – jeśli użytkownik nie ma jeszcze konta – zarejestrować na stronie.

Następnie, na dedykowanej stronie promocyjnej, w module przeznaczonym do zabawy, widoczny będzie przycisk „Start”, który należy kliknąć, aby wziąć udział w akcji i odebrać jedną z nagród:

Każdy użytkownik może odebrać jedną nagrodę dziennie. Otrzymaną zniżkę można wykorzystać w ciągu 15 dni od dnia jej otrzymania. Liczba nagród jest ograniczona – zgodnie z Regulaminem, na akcję przeznaczono dokładnie 61010 sztuk kuponów, z czego większość stanowią te na 50 złotych. Warto jednak próbować!

Akcja potrwa do 5 czerwca lub do wyczerpania się puli kuponów promocyjnych.