Amazon Prime logo
źródło: Amazon

Amazon daje kolejny powód, żeby wykupić subskrypcję Prime

Klienci w Polsce mogą robić zakupy na Amazon.pl już od dwóch i pół roku – od marca 2021 roku. Teraz amerykańska platforma zakupowa przygotowała kolejną akcję promocyjną, przeznaczoną dla subskrybentów abonamentu Prime. Kiedy będzie można skorzystać z Wielkich Okazji Prime?

Wielkie Okazje Prime na Amazon.pl

Jak zostało wspomniane, Amazon.pl wystartował w Polsce 2 marca 2021 roku, jednak dopiero od października 2021 roku klienci w kraju nad Wisłą mogą wykupić abonament Prime. Zapewnia on szereg korzyści, a na dodatek jest dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie. Osoby, które jeszcze nie subskrybują Prime, wkrótce będą miały kolejny powód, aby się na to zdecydować.

Amazon Wielkie Okazje Prime 10-11 października 2023 roku
źródło: Amazon

Amazon poinformował bowiem dziś, że w dniach 10-11 października abonenci Prime będą mogli skorzystać z Wielkich Okazji Prime. W ramach akcji zostaną obniżone ceny mnóstwa produktów różnych marek, zatem istnieje relatywnie duże prawdopodobieństwo, że wiele osób znajdzie interesujące dla siebie promocje.

Amazon zapowiada, że podczas dwudniowego wydarzenia zakupowego pojawią się tysiące okazji na niezbędne produkty najlepszych marek z różnych kategorii – subskrybenci Prime mogą spodziewać się promocji na urządzenia marek Sony, Bose, DJI i Marshall, produkty do domu i kuchni Tefal, Braun, Kenwood, Vileda, Gerlach, Finish, Lovela, Bryza, Woolite, Ariel, Vizir, Lenor i Fairy, zabawki Mattel, Lego, Playmobile i Hasbro oraz kosmetyki i środki higieny osobistej Oral-B, Braun, Pampers i Gillette.

Jak wykupić subskrypcję Amazon Prime?

Subskrypcję Prime można wykupić na tej stronie internetowej, gdzie możecie wybrać jedną z dwóch opcji: plan miesięczny za 10,99 złotych co miesiąc lub plan roczny za 49 złotych za 12 miesięcy (płatne z góry). Bez względu na to, który wybierzecie, jeśli wcześniej nie subskrybowaliście Prime, otrzymacie najpierw 30-dniowy, darmowy okres próbny. Jeżeli usługa nie spełni Waszych oczekiwań w tym czasie, możecie bezpłatnie z niej zrezygnować.

Zdecydowanie warto jednak rozważyć dłuższe korzystanie z Prime, ponieważ dzięki temu nie tylko otrzymacie dostęp do nadchodzących, Wielkich Okazji Prime (wszystkie znajdziecie na tej stronie internetowej) oraz kolejnych promocji tylko dla abonentów Prime, ale też gwarancję szybkiej, bezpłatnej dostawy oraz możliwość korzystania z platform Prime Video i Prime Gaming bez dodatkowych opłat (za wyjątkiem dodatkowo płatnych pakietów na Prime Video).