Microsoft wysyła graczom prezenty z okazji 20-lecia Xboxa

Wybrani gracze mają ogromne powody do zadowolenia. Z okazji 20-lecia istnienia Xboxa, Microsoft postanowił wysłać niektórym osobom kilka ciekawych prezentów. Wśród nich są kontroler Xbox Series X/S wykonany na bazie gry Halo, piękna kryształowa statua i roczny dostęp do Game Passa w wersji Ultimate.

Reklama

Prezenty z okazji 20-lecia Xboxa – zazdroszczę!

Microsoft nie zwalnia tempa i wciąż rozwija markę Xbox wraz z usługą Xbox Game Pass, umożliwiającą granie w setki tytułów w ramach płatnej subskrypcji. Teraz zaś, z okazji 20-lecia istnienia Xboxa, postanowiono wysłać losowym graczom pakiet atrakcyjnych prezentów.

Zdjęcia z Twittera robią wrażenie! Wzrok przykuwa zwłaszcza wielka kryształowa statua z laserowo wygrawerowaną 20-stką. Osobiście najbardziej zazdroszczę pada w stylistyce Halo, który na ten moment nie jest jeszcze dostępny w ogólnej sprzedaży. No i na deser roczna subskrypcja na Game Pass Ultimate – nic tylko grać!

Czy też mam szansę dostać taki prezent?

To zależy. Najprawdopodobniej prezentu mogą się spodziewać wybrane osoby spośród tych, które od lat wspierają i angażują się w markę Xbox. Osoby te powinny być członkami wydarzenia Xbox FanFest – do prezentu dołączono bowiem notkę ze słowami:

W ramach podziękowania za uczestnictwo w obchodach 20-lecia marki Xbox, podarujemy Ci specjalny zestaw pamiątek FanFast 20 Years of Xbox.

No nic – ja niestety się nie załapię. Tym niemniej, to przemiły PR-owy gest ze strony Microsoftu, który od dłuższego czasu plusuje pod każdym możliwym względem. Usługa Game Pass rozkwita w najlepsze, oferując tytuły najwyższej jakości. Forza Horizon 5 wydana przecież „parę chwil temu” już zgromadziła przed ekranami ponad 10 milionów graczy i cieszy się bardzo pozytywnymi recenzjami. Nie inaczej jest w przypadku Age of Empires IV.

Ja sam bez przerwy ogrywam kolejne tytuły dostępne w usłudze. Byłem pod szczególnym wrażeniem IT Takes Two – fenomenalnej gry kooperacyjnej. Dzięki Xbox Game Pass ograłem też Back 4 Blood, What Remain of Edith Finch, Kill it with Fire czy Alice: Madness Returns. Microsoft – oby tak dalej!