10 GB bezpłatnego internetu dla klientów Play i T-Mobile

Play i T-Mobile są jednymi z operatorów, którzy podczas obecnej sytuacji w kraju pragną ułatwić swoim klientom decyzję dotyczącą tego, czy ograniczyć wychodzenie z domu do minimum, czy też nie. Chętni mogą odebrać pakiet 10 GB internetu.

Reklama

Oferty abonamentowe często rządzą się własnymi prawami. Kiedy użytkownicy telefonów na kartę obdarowywani darmowymi są pakietami internetu i innymi bonusami, klienci opłacający stałe miesięczne zobowiązanie wodzą za nimi smutnym wzrokiem. Szczęśliwie Play nie zapomina o nich „w czasach zarazy”. Mają od dziś możliwość aktywowania dodatkowych 10 GB do wykorzystania.

Bezpłatne 10 GB internetu w Play na abonament

Reklama

Aktywację pakietu dokonujemy przez zalogowanie się na na swoje konto w aplikacji Play24. Tam odszukujemy sekcję „Pakiety” i wybieramy nową, darmową opcję 10 GB. O przyznaniu pakietu zostaniemy poinformowani powiadomieniami i/lub przez SMS.

Istnieje też alternatywna ścieżka uruchomienia pakietu – przez stronę internetową 24.play.plgdzie znajdziemy go w zakładce „Usługi i pakiety”.

Pakiet można włączyć do 31 marca 2020 r. i będzie on ważny przez 14 dni od momentu aktywacji.

10 GB dodatkowego internetu w T-Mobile

W wypadku T-Mobile, nie ma znaczenia, czy korzystamy z oferty abonamentowej, MIX-a czy mamy numer kartę. Pakiet danych dostępny w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays mogą aktywować wszyscy klienci indywidualni operatora.

Odpowiednia opcja zostanie otworzona w aplikacji Mój T-Mobile na trzy dni, od piątku 20 marca do niedzieli 22 marca. Pakiet zostanie włączony w ciągu 72 godzin i będzie ważny przez 7 dni dla klientów MIX i na kartę oraz do końca cyklu rozliczeniowego w przypadku abonentów.

Magentowi przypominają także, że klienci abonamentowi mogą w dowolnej chwili skorzystać także z darmowych 7 GB za uzupełnienie profilu oraz 6 GB za płatność VISA.

#zostańwdomu zatacza coraz szersze kręgi

To tylko jeden przykład, w jaki sposób firmy świadczące różne usługi i produkty pomagają nam w utrzymywaniu kontaktu z bliskimi podczas okresu, w którym lepiej nie urządzać spotkań towarzyskich i unikać spacerów w miejsca, gdzie znajdują się inni ludzie. Jeśli uważnie śledzicie Tabletowo, wiecie już, że:

To tylko część tego, co jest dostępne za darmo w czasie epidemii koronawirusa – a zaręczamy, że okazji do zróżnicowanego uprawiania lenistwa będzie jeszcze więcej. Bądźcie czujni!

#zostańwdomu, czyli w co zagrać podczas domowej kwarantanny

źródło: informacja prasowa