Kanały sportowe bez dodatkowych opłat w Netia TV na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2022
źródło: Netia

Zimowe Igrzyska 2022 bez dodatkowych opłat w Polsat BOX i Netia TV

Przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych w tym roku – Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2022 w Pekinie. Olimpiada rozpocznie się już 4 lutego – klienci Polsat BOX i Netii będą mogli je obejrzeć dzięki temu, że obie marki ogłosiły uruchomienie tzw. otwartego okna, które zapewni fanom możliwość oglądania sportowych zmagań sportowców w Chinach.

Reklama

XXIV Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2022

24 stycznia 2022 roku Zarząd Polskiego Komitetu Olimpijskiego zatwierdził skład Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej, która wystartuje w XXIV Zimowych Igrzyskach Olimpijskich Pekin 2022 – liczy ona 57 zawodników oraz 71 osób współpracujących, a jej szefem został Konrad Niedźwiedzki, brązowy medalista olimpijski w wyścigu drużynowym z Soczi 2014.

Listę zawodników w poszczególnych dyscyplinach można sprawdzić na stronie Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Reprezentacja Polski wystartuje w biathlonie, biegach narciarskich, kombinacji norweskiej, łyżwiarstwie figurowym, łyżwiarstwie szybkim, narciarstwie alpejskim, saneczkarstwie, short tracku, skokach narciarskich oraz snowboardzie.

Fani sportowych emocji z pewnością nie mogą się już doczekać rozpoczęcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich. Grupa Polsat Plus i Netia postanowiły umożliwić wszystkim swoim klientom oglądanie zmagań naszej reprezentacji i nie tylko – obie marki zapowiedziały uruchomienie tzw. okna otwartego.

Zimowe Igrzyska 2022 bez dodatkowych opłat w Polsat BOX i Netia TV

Program Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pekin 2022 obejmuje 15 dyscyplin i 109 konkurencji, w których weźmie w sumie ~2900 sportowców z ponad 90 Narodowych Komitetów Olimpijskich, więc będzie co oglądać.

Zarówno klienci Polsat BOX, jak i Netia TV otrzymają dostęp do sześciu kanałów telewizyjnych (pięciu w HD i jednego w rozdzielczości 4K) bez dodatkowych opłat:

  • Eurosport 1 (pozycja 333) – różne dyscypliny,
  • Eurosport 2 (pozycja 334) – różne dyscypliny,
  • Eurosport 3 (pozycja 335) – hokej na lodzie,
  • Eurosport 4 (pozycja 336) – łyżwiarstwo (figurowe, szybkie, short-track),
  • Eurosport 5 (pozycja 337) – curling,
  • Eurosport 4K (pozycja 338) – najważniejsze zimowe rozgrywki oraz ceremonia otwarcia i ceremonia zamknięcia.
Kanały sportowe bez dodatkowych opłat w Polsat BOX na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2022
źródło: Grupa Polsat Plus

XXIV Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2022 odbędą się od 4 do 20 lutego 2022 roku – łącznie przewidziano aż 850 godzin transmisji z Olimpiady. Ponadto posiadacze wybranych urządzeń będą mogli korzystać z funkcji przewijania, zatrzymywania oraz powtarzania określonych programów, dzięki czemu nie umknie nim nic, co chcieli obejrzeć.

[AKTUALIZACJA 01.02.2022 r.]
Na taki sam ruch jak Polsat i Netia, zdecydowało się Orange. Operator udostępni klientom telewizji kablowej IPTV dodatkowe kanały:

  • Eurosport 3,
  • Eurosport 4,
  • Eurosport 5
  • oraz Eurosport 4K.

Będzie je można oglądać bez dodatkowych opłat, na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich.