Xiaomi 12 (fot. Xiaomi)

Nie musisz czekać do premiery: Xiaomi 12 przetestujesz w salonie producenta już dziś!

Wiemy, kiedy Xiaomi 12 zadebiutuje w Polsce, ale jeśli nie jesteśmy cierpliwi, to już teraz możemy sprawdzić, czy będzie dobrze leżał w naszej dłoni – o ile mamy blisko do salonu Xiaomi.

Reklama

Xiaomi 12 już w salonach firmy

Xiaomi zaprezentowało swoje najnowsze flagowe smartfony jakieś dwa tygodnie temu. Od tego czasu czekaliśmy tylko na oficjalną zapowiedź polskiego oddziału firmy, dotyczącą daty premiery Xiaomi 12 w naszym kraju. I otrzymaliśmy ją – wiemy, że odbędzie się ona 31 marca 2022 roku.

O smartfonie wiemy już praktycznie wszystko, oprócz cen wyrażonych w złotówkach. Oczywiście na nie też przyjdzie czas. Ciekawe jest jednak to, że Xiaomi chce podzielić się z fanami marki doświadczeniem obcowania z nowym flagowcem jeszcze przed premierą.

Xiaomi Polska poinformowało na swoim facebookowym profilu, że można już testować najnowsze produkty z serii Xiaomi 12. Wystarczy zjawić się w jednym z 23 salonów Xiaomi Store w Polsce. To z pewnością niezła okazja, by przekonać się, czy chcielibyśmy zakupić jedno z nowości w przedsprzedaży.

Spodziewamy się różnych wersji globalnych Xiaomi 12:

  • 8 GB/128 GB,
  • 8 GB/256 GB,
  • 12 GB/256 GB.

Odrobinę mniej opcji dostaniemy w wypadku Xiaomi 12 Pro:

  •  8 GB/256 GB,
  • 12 GB/256 GB.

Xiaomi 12X także będzie dostępny w dwóch wersjach:

  • 8 GB/128 GB,
  • 8 GB/256 GB.

Nie wiadomo, które z powyższych wariantów pojawią się w Polsce – może nawet wszystkie? Spodziewajcie się kompletu informacji na ten temat w czwartkowe popołudnie. Możecie też nie czekać i przeprowadzić własne śledztwo i sprawdzić, jaką konfigurację mają smartfony, które można oglądać w salonach Xiaomi ;)