fot. Dudu Rocha

Oto terminarz aktualizacji smartfonów Samsung Galaxy do Androida 10 i nakładki One UI 2.0

Samsung w październiku ogłosił, że można już testować wersję beta Androida 10 na smartfonach Galaxy S10 i Galaxy Note 10. Teraz dowiadujemy się, jakie inne modele dostaną aktualizację do tego systemu oraz  – co najważniejsze – kiedy.

Reklama

Jeden z użytkowników Samsung Members znalazł w aplikacji listę smartfonów, które dostaną aktualizację do Androida 10 oraz nowej wersji nakładki systemowej, One UI 2.0. Obok wymienionych modeli podane są także daty, sugerujące termin wprowadzenia nowości. Przeglądając listę, miejcie na uwadze, że być może nie wszystkie modele wymieniono (brak na przykład Galaxy S8, choć ten już dostał dwie duże aktualizacje), i że podane daty mogą jeszcze ulec zmianie.

Harmonogram aktualizacji smartfonów Samsung Galaxy do Androida 10

Styczeń 2020:

Reklama

Luty 2020:

 

Kwiecień 2020:

 

 • Galaxy A50s
 • Galaxy A70
 • Galaxy-A9-2018
 • Galaxy A80
 • Galaxy Tab S6

Maj 2020:

Czerwiec 2020:

 • Galaxy J6
 • Galaxy A10
 • Galaxy A20
 • Galaxy A20s

Lipiec 2020:

 • Galaxy J6+
 • Galaxy J7 Duo
 • Galaxy J8
 • Galaxy Tab S5e
 • Galaxy Tab S4
 • Galaxy Tab A

Sierpień 2020:

 • Galaxy Tab A z rysikiem S-Pen

Wrzesień 2020:

 • Galaxy Tab A 2018, 10.5″
 • Galaxy Tab-A

Co nie zaskakuje, pierwsze w kolejce są tegoroczne flagowce – właściciele urządzeń z rodziny Galaxy S10 mogą spodziewać się Androida 10 już w styczniu. Nakładka One UI 2.0 wniesie kilka nowych rzeczy, na przykład rozbudowane gesty czy ulepszony układ interfejsu. Jeśli jesteście właścicielami któregoś z powyższych urządzeń Samsunga, na pewno wyczekujecie aktualizacji :)

Zobaczcie wczesną wersję One UI 2.0 na Androidzie 10 dla smartfonów Samsunga

źródło: u/rigorimpossible dzięki Sammobile

 

 

 

 

  1. A przeczytane? Chyba nie, widocznie niektórych czytanie boli. S8 dostał już dwie duże aktualizacje więc zapewne nie dostanie kolejnej. Tak wynika z tego powyżej. Dostanie nieoficjalny soft, który nie będzie gorszy niż oficjalny. W przeciwieństwie do wielu modeli huawei można sobie wgrać modyfikacje, co nie jest zbyt trudne.

   1. zapytałem bo były arty o tym, że s8 dostanie 3cią dużą aktualizację więc nie śmieszkuj bo sam samung potwierdził, że s8 ma dostać.

   1. Beta obecnie w UK i Korei. Ja pobrałem z XDA i sflashowałem przez recovery normalnie. Linka mogę podesłać jeśli chcesz :)

 1. Kolejny portal który przedrukowuje artykuł z innego portalu i wprowadza użytkowników w błąd.Jest to harmonogram dla Samsung Izrael a nie oficjalny ustalony przez centrale Samsunga .Dodam iż Izrael nie bierze udziału w beta testach Androida 10 który jest w Polsce …Tak więc nie udostępniajcie czegoś co nie dotyczy naszego i innych rynków tylko dotyczy Izraela i na dodatek nie wiadomo czy tak będzie oficjalnie bowiem nie jest to harmonogram przekazany przez Samsunga

  1. Owe przedruki są po to, by kliknięć było jak najwięcej, innymi słowy, by muc pochwalić się przed reklamodawcami ile to jest wejść i jaką poczytność, popularność ma ów portal. Tylko, że to pod względem poziomu stawia taki portal na samym dnie co do rzetelności, wiarygodności.

 2. Nie jest to istotne gdzie i kiedy bo i tak ludzie z Androida nie przejmują się aktualizacjami i nie traktują ich poważnie.

 3. Zaraz bo ja trochę nie na czasie z Samsungiem… Chcecie mi powiedzieć, że S10e, telefon za 3 tysie, tegoroczny flagowiec i do tej pory nie ma Androida 10? Co oni sobie jaja z klientów robią? Niektóre firmy to już średniopółkowce zaczynają w tym momencie aktualizować.

 4. Ja już serio nie wiem, czy podsyłać Wam screeny i daty z innych krajów, bo za każdym razem mówicie coś innego. :/
  Poza tym, Polska nie dostała jeszcze harmonogramu.

 5. Na s10 dopiero w styczniu? Miesiąc już betę testuję i ostatnia wersja, bodajże siódma, jest już w miarę ok.

 6. Proszę nie iść w tą samą stronę co inni i powielać wszystko jak popadnie na ślepo, ponieważ tego kierunkiem będzie potocznie określany poziom, jako dno. To jest lista nieoficjalna dla Samsung Izrael. Internauci wytykają, że takimi tekstami („przedrukami”) wprowadzani są ludzie w błąd, zresztą tu też to robią.

  1. Można pisać a portale i tak powielą te głupoty. S10 już otrzymują oficjalną wersję andka10 i UI 2. (na razie ci co brali udział w becie). Poza tym lista niemal taka sama jak poorzednio

 7. Taki złom pokroju Galaxy A10 dostaje androida 10 a Galaxy S8 (lepszy 4GB Ramu Vs 2GB pamięć parat itd.) nie dostanie ??‍♂️tylko dla tego że już by był 3 rok wsparcia ??‍♂️

  1. W swoim galaxy a5 (2017) nie mogłem zaaktualizować do androida 9 a w galaxy j5 2017 normalnie można a jest gorszy od mojego. Więc zrootowałem tel i wgrałem na czysto nowego androida 9.

  2. W razie czego informuję że jak się rootuje telefon to traci się gwarancję. Lepiej to robić gdy już nie ma gwarancji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama