iPhone 8 gold złoty T-Mobile logo

Odnowione iPhone’y w T-Mobile – już od złotówki na start

Utarło się przekonanie, że iPhone to drogi smartfon, na zakup którego mogą sobie pozwolić wyłącznie bardziej zamożni klienci. T-Mobile wprowadza jednak do sprzedaży odnowione iPhone’y, które są dostępne w dużo niższych cenach niż nówki sztuki.

Faktem jest, że iPhone’y w przeważającej części kosztują krocie, aczkolwiek Apple ma w swojej ofercie także tańszy model iPhone SE 2020. Oczywiście można też kupić smartfon z „drugiej ręki” w niższej cenie, ale często proces jego szukania jest czasochłonny i nierzadko też frustrujący, bo niełatwo znaleźć naprawdę dobrą (i uczciwą) ofertę.

Odnowiony iPhone w T-Mobile

Nic dziwnego, że odnowione iPhone’y, dostępne w renomowanych sieciach sprzedaży, cieszą się dużym zainteresowaniem. Od teraz klienci znajdą je również w ofercie T-Mobile, gdzie będą mogli kupić smartfon już od złotówki na start.

T-Mobile abonament odnowiony iPhone
Odnowiony iPhone już od złotówki na start (źródło: T-Mobile)

Operator informuje, że oferta ta powstała nie tylko dlatego, że wielu klientów chciałoby kupić iPhone’a w niższej cenie, ale też po to, aby zadbać o środowisko. Odnowiony iPhone, zanim trafi do sprzedaży, jest regenerowany z zachowaniem najwyższych standardów oraz gruntownie sprawdzany. Sieć podaje też, że kondycja akumulatora jest na poziomie przynajmniej 85% (w innym wypadku jest on wymieniany na nowy podczas regeneracji).

Odnowiony iPhone może nosić lekkie ślady użytkowania (bez wgnieceń), ale będzie w 100% sprawny technicznie, a na dodatek objęty 24-miesięczną gwarancją. Klienci znajdą też w pudełku nową, oryginalną ładowarkę.

Odnowiony iPhone w T-Mobile już od złotówki na start

Klienci będą mogli wybrać modele iPhone 6S (32 GB i 64 GB), iPhone 7 32 GB oraz iPhone 8 (64 GB i 256 GB). Pierwszy jest dostępny od złotówki na start w taryfach S i M, natomiast dwa pozostałe w M i L.

Dokładniej wygląda to tak:

  • iPhone 6S 32 GB za 1 zł w abonamentach za 85 złotych i 95 złotych miesięcznie,
  • iPhone 6S 64 GB za 1 zł w abonamencie za 95 złotych miesięcznie,
  • iPhone 7 za 1 zł w abonamencie za 105 złotych miesięcznie,
  • iPhone 8 64 GB za 1 zł w abonamencie za 135 złotych miesięcznie,
  • iPhone 8 256 GB za 1 zł w abonamencie za 145 złotych miesięcznie.

Odnowiony iPhone w T-Mobile jest dostępny na dedykowanej stronie internetowej. Do wyboru są nie tylko różne wersje pamięciowe, ale też kolorystyczne.

Te wiadomość mogą Cię zainteresować: