Walentynki w T-Mobile

Oferta dla dwojga – w T-Mobile dostaniemy rabaty na walentynki

T-Mobile przygotowało się zawczasu na walentynki. Aż do 14 lutego można skorzystać ze specjalnej oferty no-limit dla dwóch osób. Zakochani mają taniej!

Nielimitowany duet w T-Mobile

T-Mobile rozumie, że zwłaszcza w walentynki można czuć szczególną tęsknotę do ukochanych osób, zwłaszcza, jeśli nie można spędzić z nimi czasu osobiście. Wtedy z pomocą przychodzą smartfony, darmowe minuty i pakiety internetu. Magentowi chcą ułatwić utrzymanie kontaktu, dlatego ruszają ze specjalną walentynkową ofertą. Można w niej zyskać dwie umowy w niższej cenie.

Dokładniej rzecz ujmując, za dwie umowy w taryfie Nielimitowanej L, klienci zapłacą 110 złotych miesięcznie, czyli zaoszczędzą łącznie 60 złotych na miesiąc. Jak skorzystać z oferty? Można zawrzeć dwie nowe umowy lub przedłużyć obecną i dodatkowo podpisać jedną nową umowę. W ramach tej oferty pierwsza umowa – w taryfie Nielimitowanej L – wynosi 65 złotych miesięcznie (czyli o 20 złotych miesięcznie taniej niż standardowa opłata), a na drugą umowę obowiązuje rabat „Korzyści dla domu” w wysokości 20 złotych miesięcznie. Obniżona cena obowiązuje, jeśli w obu przypadkach zgodzimy się na zgody marketingowe i obsługę elektroniczną.

W ofercie Nielimitowanej L dostajemy:

  • nielimitowany internet,
  • nielimitowane rozmowy,
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y.

T-Mobile gwarantuje też łączność sieci 5G w obsługiwanych rejonach. Dodatkowo, w prezencie klienci otrzymują Rozrywkę Uwolnioną na dwa lata zupełnie za darmo. Promocja łączy się też z rabatami na urządzenia na raty 0% – klient może otrzymać nawet do 700 złotych zniżki.

Akcja potrwa aż do 14 lutego, więc mamy jeszcze nieco czasu na namówienie swoich walentynek na nowy abonament. A może mamy ochotę zrobić komuś prezent? T-Mobile proponuje różne zestawy:

  • smartfon Samsung Galaxy A52S 5G z gratisem w postaci słuchawek Samsung Galaxy Buds,
  • smartfon Samsung Galaxy S21 FE 5G z gratisem w postaci drugiego smartfona Samsung Galaxy A12,
  • smartfon Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE z gratisem w postaci zestawu, w którego skład wchodzą: inteligentna waga łazienkowa Xiaomi Mi Body Composition Scale 2, słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Redmi Buds 3 Lite i opaska sportowa Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC.

Więcej szczegółów na temat promocji znajdziecie na stronach T-Mobile.