rollercoaster kolejka górska T-Mobile logo
fot. Pixabay / Pexels

Skorzystaj z oferty T-Mobile i zgarnij CANAL+ Prestige

Jeśli jesteś zagorzałym kibicem PKO BP Ekstraklasy albo od sportowych emocji wolisz te filmowe, to warto przyjrzeć się najnowszej promocji T-Mobile. W ofercie Magenta Dom możesz teraz zgarnąć pakiet kanałów CANAL+ Prestige. To wszystko na całkiem niezłych warunkach.

Poczuj się prestiżowo z T-Mobile

Dodatkowy Pakiet „Prestige” oferowany w ramach Magenta Dom zawiera 10 kanałów w jakości HD, na których znajdziesz między innymi mecze PKO BP Ekstraklasy oraz filmowe i serialowe hity. Jakie kanały oferuje klientom ten pakiet? Są to między innymi CANAL+:

  • PREMIUM – znajdziesz tu najnowsze filmowy i seriale, a także rozgrywki PKO BP Ekstraklasy, Premier League, czy hiszpańską LaLiga Santander,
  • FILM – to kanał stworzony specjalnie dla kinomaniaków. Znajdziesz tu zarówno najnowsze produkcje, jak i te które zdążyły zapracować na uznanie na całym świecie,
  • SPORT, SPORT2, SPORT3 oraz SPORT4 – dzięki tym kanałom możesz kibicować zarówno na meczach PKO BP Ekstraklasy, wybranych meczach Premier League, LaLiga Santander i Ligue 1 Uber Eats, ale także śledzić tenisowy cykl WTA Tour, NBA, i Gale boksu zawodowego.
T-Mobile CANAL+
(źródło: T-Mobile)

Jak skorzystać z oferty?

Oferta z dodatkowym zestawem kanałów jest już dostępna dla klientów Magenta Dom. Okres trwania tej promocji to 12 miesięcy od zakupu. Po promocyjnym roku z dodatkowych kanałów będą mogli korzystać klienci, którzy zdecydują się na pakiet usług M lub wyższy.

Koszt dodatkowego zestawu od CANAL+ to 49,99 złotych. Jednak to klienci sami mogą decydować, czy w danym miesiącu będą chcieli zapłacić i korzystać z prestiżowego pakietu, czy też nie.

Oferta Magenta Dom to najnowszy sztandarowy projekt operatora, który z wielką pompą prezentowano w sierpniu tego roku. Pierwszy pakiet usług dla domu od T-Mobile w którego skład wchodzi nielimitowany abonament komórkowy (połączenia, SMS-y i internet mobilny bez ograniczeń), internet światłowodowy z prędkością 300 Mb/s oraz pakiet 130 kanałów telewizyjnych oraz dodatkowe benefity można zamówić już od 95 złotych miesięcznie