Black Friday
źródło: T-Mobile

Promocje w T-Mobile: bezpłatny pakiet internetu i oferta na Black Friday 2020

Można powiedzieć, że mamy piąteczek do kwadratu. T-Mobile przygotował bowiem nie tylko jedną, a aż dwie promocje, w tym specjalną ofertę, związaną ze zbliżającymi się Black Friday 2020 oraz Cyber Monday.

3 GB internetu za darmo dla wszystkich klientów

Operator w dość nietypowy sposób zaanonsował kolejny bonus dla klientów w ramach cyklicznej akcji Happy Fridays. Poinformował, że „numerologii trójka jest liczbą pełną pozytywnej energii, dającą poczucie szczęścia i radości” (wiedzieliście o tym?), a jako że chce dać swoim klientom „nieco pozytywnych doświadczeń”, postanowił udostępnić im za darmo pakiet 3 GB internetu.

T-Mobile pakiet 3 GB internet za darmo Happy Fridays
źródło: T-Mobile

3 GB internetu można przeznaczyć na wiele przyjemności – komunikację z rodziną i znajomymi, naukę (tak, ona też może sprawiać frajdę!), a także oglądanie śmiesznych filmików z kotami.

Aby odebrać za darmo pakiet 3 GB internetu, należy aktywować go w aplikacji Mój T-Mobile, ewentualnie wysłać SMS o treści HF na numer 80800 (opcja ta nie jest możliwa dla użytkowników taryfy GO!). Bonus będzie ważny do końca danego cyklu rozliczeniowego (abonament w taryfach T i T DATA) lub przez 7 dni od momentu aktywacji w ofertach MIX (taryfa Frii Mix) oraz na kartę (taryfy GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak i Happy).

Oferta T-Mobile na Black Friday 2020 i Cyber Monday

Mimo że Black Friday 2020 dopiero 27 listopada, a Cyber Monday 30-tego, to operator już teraz wystartował z dedykowanymi promocjami. Jest ich dość sporo.

Klienci mogą kupić teraz m.in. smartfony Oppo A53 za 1 złoty na start (zamiast 179 złotych) w taryfie M za 75 złotych miesięcznie lub Xiaomi Mi 10T Lite 5G (również za 1 złoty na start; zamiast 99 złotych) w abonamencie z miesięczną opłatą na poziomie 115 złotych. Z kolei w ofercie z pakietem 50 GB internetu mobilnego za 69 złotych miesięcznie można kupić tablet Samsung Galaxy Tab A7 za złotówkę na start (zamiast 89 złotych; na 36 rat).

T-Mobile Black Friday Cyber Monday 2020 oferta promocja
źródło: T-Mobile

Operator przygotował też coś z myślą o klientach, którzy chcieliby kupić smartfon w ofercie MIX. Czekają na nich trzy modele w obniżonych cenach, za 1 złoty na start: Samsung Galaxy A21S (MIX 50), Oppo A31 (MIX 40) i LG K22 (MIX 30).

T-Mobile nie zapomina również o użytkownikach ofert na kartę – jeśli doładują oni konto w aplikacji Mój T-Mobile, otrzymają aż 20% więcej środków przy każdym doładowaniu. W tym przypadku promocja będzie jednak obowiązywać jedynie od 27 do 30 listopada 2020 roku, czyli od Black Friday 2020 do Cyber Monday.

Oczywiście operator pamięta także o klientach biznesowych – zainteresowani znajdą ofertę na dedykowanej Black Friday 2020 stronie. Będą mogli oni kupić następujące urządzenia w obniżonych cenach:

T-Mobile Black Friday Cyber Monday 2020 oferta promocja biznes
źródło: T-Mobile

Bonus: 1000 minut w ofertach MIX i na kartę

Z okazji Dnia Życzliwości i Pozdrowień, który już jutro, 21 listopada, użytkownicy ofert MIX i na kartę mogą uruchomić bezpłatny pakiet 1000 minut, ważny przez 3 dni. Aby go odebrać, należy wysłać SMS o treści MINUTY na numer 80404 (MIX) lub 80401 (pre-paid).

Darmowy pakiet 1000 minut można odebrać od dziś, tj. 20 listopada, do niedzieli, 22 listopada 2020 roku.

Te wiadomości mogą Cię zainteresować: