smartfon iPhone T-Mobile logo
fot. Pixabay

Promocja: doładuj konto w T-Mobile na kartę, a dostaniesz szalik kibica w prezencie

Sieć T-Mobile co weekend obdarowuje swoich klientów różnymi prezentami w ramach akcji Happy Fridays (najczęściej paczkami internetu, ale nie tylko). Tym razem operator przygotował jednak specjalną ofertę dla użytkowników oferty T-Mobile na kartę. Wystarczy, że doładują konto, a będą mogli otrzymać za darmo szalik kibica.

Osoby, które mają numer w T-Mobile, nie mogą narzekać na obsługę klienta. Operator nie zapomina o obecnych użytkownikach i już od ponad roku weekend w weekend obdarowuje ich bezpłatnymi bonusami, a na dodatek co jakiś czas, przy innych okazjach, również serwuje im darmowe gifty.

T-Mobile na kartę – szalik kibica w prezencie po doładowaniu

Akcja Happy Fridays skierowana jest do wszystkich klientów, zarówno tych, którzy mają numer na abonament, jak i korzystających z taryf MIX oraz na kartę. Do tego od niedawna bonusy mogą również odbierać klienci sieci-córki Heyah.

Tym razem operator przygotował jednak specjalną ofertę dla użytkowników taryfy T-Mobile na kartę. Osoby, które doładują konto kwotą co najmniej 100 złotych, będą mogły otrzymać w prezencie, całkowicie za darmo, szalik kibica.

T-Mobile na kartę szalik kibica promocja
Promocja: szalik kibica za darmo po doładowaniu konta w T-Mobile na kartę (źródło: T-Mobile)

Operator zdecydował się na taki krok, ponieważ od kwietnia 2020 roku jest sponsorem kadry narodowej oraz Reprezentacji U21, Młodzieżowej i Kobiecej. A jako że właśnie odbywają się rozgrywki w ramach Ligi Narodów UEFA, szalik kibica z pewnością się przyda.

Aby go otrzymać, należy doładować numer w T-Mobile na kartę na stronie internetowej www.doladowania.t-mobile.pl kwotą co najmniej 100 złotych, a następnie wypełnić formularz, który się na niej pojawi. Trzeba w nim podać doładowany numer, imię i nazwisko oraz adres korespondencyjny, na który zostanie wysłany szalik kibica.

T-Mobile informuje, że akcja potrwa do końca połowy grudnia, chociaż w regulaminie promocji zapisano, że aż do 31 stycznia 2021 roku. Liczba dostępnych szalików jest ograniczona – w puli jest 2000 sztuk. Prezent zostanie wysłany w ciągu maksymalnie 30 dni kalendarzowych od daty zakończenia okresu trwania promocji.

Regulamin promocji „Szalik za doładowanie w T-Mobile” (PDF)

Te artykuły mogą Cię zainteresować: