smartfon iPhone T-Mobile logo
fot. Pixabay

T-Mobile rozdaje 5 GB internetu za darmo dla fanów sportu (i nie tylko)

Myślę, że każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że zawsze jest dobra okazja, aby rozdać pakiet darmowego internetu. T-Mobile, jako sponsor reprezentacji Polski w piłce nożnej, tym razem przygotował promocję z okazji meczu naszych piłkarzy z Walią.

Darmowe gigabajty od T-Mobile nie tylko dla miłośników piłki nożnej

Już jutro, 1 czerwca 2022 roku o godzinie 18:00, polska reprezentacja w piłce nożnej zmierzy się z Walią w ramach Ligi Narodów UEFA. Mecz z pewnością obejrzy wiele milionów kibiców, którzy nie mogą się już doczekać pierwszego gwizdka i zobaczenia obecnej formy naszych piłkarzy. Warto zaznaczyć, że ostatni mecz reprezentacja Polski zagrała dwa miesiące temu, wygrywając wówczas 2:0 ze Szwecją. Mamy nadzieję, że tym razem strzelą jeszcze więcej bramek!

T-Mobile, w ramach odsłony akcji „Dobrze, że jesteś”, zdecydowało się przygotować specjalną promocję w związku z jutrzejszym meczem naszej reprezentacji. Operator ogłosił, że klienci indywidualni mogą odebrać za darmo prezent w postaci paczki gigabajtów.

T-Mobile 5 gb internetu
(fot. T-Mobile)

Osoby korzystające z usług T-Mobile mogą otrzymać pakiet 5 GB internetu, który można wykorzystać chociażby na oglądanie jutrzejszego meczu, gdy nie będziemy mieli dostępu do klasycznej telewizji lub internetu domowego. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby dodatkowe gigabajty przeznaczyć na cokolwiek innego. W końcu promocja nie jest skierowana wyłącznie do miłośników sportu.

Jak aktywować pakiet 5 GB internetu?

W celu odebrania prezentu wystarczy tylko w dniach 1-7 czerwca 2022 roku zalogować się do aplikacji Mój T‑Mobile i po prostu aktywować paczkę darmowych 5 GB internetu.

T-Mobile zaznacza, że prezent jest dostępny zarówno dla klientów abonamentowych (korzystających z taryf T, T DATA), jak i użytkowników ofert na kartę (korzystających z taryf GO!, Frii) oraz MIX (Frii Mix).

Warto jeszcze pamiętać, że paczkę internetu można wykorzystać wyłącznie na terenie Polski. W przypadku osób posiadających abonament pakiet będzie ważny do końca cyklu rozliczeniowego. Natomiast klienci ofert na kartę i MIX otrzymają dodatkowe 5 GB na 7 dni.