Samsung Galaxy M35 uzupełni lukę w ofercie

W mobilnej ofercie producenta z Korei Południowej na 2024 rok brakuje póki co następcy modelu Galaxy M34. Wiadomo jednak, że ten stan nie będzie trwał wiecznie. Właśnie pojawiły się pierwsze informacje dotyczące smartfona Samsung Galaxy M35.

Samsung Galaxy M35 – pierwsze szczegóły

Pierwszym miejscem, które postanowiło zdradzić nam co nieco na temat nowego smartfona, jest poświęcona urządzeniu strona w Konsoli Google Play. Dzięki temu wiemy, że nadchodząca nowość powinna być godnym następcą modelu Galaxy M34.

smartfon samsung galaxy m35
Samsung Galaxy M35 na pierwszej grafice (Źródło: ytechb)

Przede wszystkim widać pozytywną zmianę w wyglądzie urządzenia. Po pierwsze, zniknie wcięcie na aparat w kształcie kropli wody. Po drugie, „bródka” pod wyświetlaczem zostanie zastąpiona bardziej symetrycznymi proporcjami. Galaxy M35 upodobni się w ten sposób do mocniejszego modelu w gamie, czyli Galaxy M55. Koreańczycy nie planują kombinować z wyglądem, więc z tyłu czekają na użytkownika trzy obiektywy, które nie zostały osadzone na wyspie na aparaty.

Co się tyczy specyfikacji, nowy reprezentant rodziny Galaxy M będzie w tej kwestii mocno spokrewniony z modelem Galaxy A35. Wpis z bazy danych zdradza bowiem, że za obliczenia odpowiadać będzie układ mobilny Samsung s5e8835, czyli Exynos 1380 z układem graficznym ARM Mali-G68. Ośmiordzeniowej jednostce z pewnością będzie towarzyszyć co najmniej 6 GB RAM oraz Android 14.

I to by było na tyle

Niestety, strona w konsoli Google Play nie zdradza pozostałych fragmentów specyfikacji. Patrząc na niżej pozycjonowany model Galaxy M15 oraz droższą opcję w postaci Galaxy M55, możemy jedynie przewidywać, że Samsung Galaxy M35 otrzyma ekran o rozdzielczości Full HD+, akumulator o pojemności co najmniej 5000 mAh i nakładkę One UI. Z tyłu najprawdopodobniej napotkamy natomiast fotograficzne trio w postaci aparatu głównego 50 Mpix, obiektywu ultraszerokokątnego oraz kamerki makro.

Możliwe, że producent zaskoczy nas obecnością One UI w wersji 6.1 czy ogniwem 6000 mAh, ale w tym celu musimy poczekać na kolejne, zakulisowe wieści albo wyczekiwać oficjalnej premiery urządzenia.