Huawei Band 7 smart band watch
Huawei Band 7 (źródło: Huawei)

Znamy ceny nowej opaski Huawei Band 7. W przedsprzedaży o 50 złotych taniej!

Huawei Band 7 to największy konkurent dla Xiaomi Mi Band 7 na naszym rynku (i nie tylko). W wielu wypadkach czynnikiem decydującym o zakupie będzie cena – a ta w przypadku opaski Huawei, jest już znana.

Huawei Band 7 – AMOLED na nadgarstku

Nowa generacja opaski Huawei Band ma wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,47 cala i rozdzielczości 194×368 pikseli z funkcją Always-On. Przy obudowie o grubości 9,99 mm i wadze 16 g (bez paska) możemy mówić o naprawdę kompaktowym urządzeniu fitness. Jest wykonane z polimeru wzmocnionego włóknem szklanym, co sugeruje sporą wytrzymałość.

Zgodnie z zapewnieniem producenta, sprzęt ma działać nawet do dwóch tygodni na jednym ładowaniu (lub do 10 dni w przypadku intensywniejszego użytkowania). W razie czego zawsze można je doładować – po 5 minutach od podpięcia do ładowarki, można cieszyć się wydłużeniem działania o nawet dwa kolejne dni.

Jak na inteligentne urządzenie przystało, mamy dostęp do powiadomień ze smartfona, a także podstawowych narzędzi pokroju pogody, budzika, stopera, minutnika, latarki, opcji znalezienia telefonu, asystenta głosowego oraz szybkich odpowiedzi na SMS.

Wśród funkcji można wyliczyć pomiar poziomu natlenienia krwi SpO2, monitoring snu TruSleep, określanie poziomu stresu TruRelax, zaawansowania cyklu menstruacyjnego oraz stałe badanie tętna TruSeen 4.0. Nasze treningi mogą być śledzone w jednym z 96 trybów sportowych, wśród których mamy m.in. bieganie, jazdę na rowerze, pływanie, skakanie po linie i jazdę na rolkach.

Dostępność i cena Huawei Band 7 w Polsce

Huawei Band 7 będzie dostępny w Polsce w 3 wariantach kolorystycznych: klasycznej czerni, pastelowym różu oraz intrygującej zieleni. Urządzenie trafi do regularnej sprzedaży 27 czerwca w cenie 249 złotych.

Jeśli jednak chcielibyśmy zamówić się nowy smartband Huawei już teraz, to możemy zrobić to taniej, podczas przedsprzedaży. Prowadzona jest ona w dniach 14-26 czerwca i przez ten czas Huawei Band 7 kosztować będzie 199 złotych.

Huawei Band 7 w ofercie premierowej dostępny będzie w sklepie internetowym huawei.pl oraz stacjonarnie – w salonie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia, w sklepach sieci Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Neonet, Komputronik, Decathlon, u operatorów: T-Mobile i Plus oraz w strefie marki na Allegro. Oferta może różnić się w zależności od partnerów – szczegóły dostępne są w poszczególnych sklepach.