Słuchawki douszne TWS Setty
Słuchawki douszne TWS Setty (źródło: Biedronka Home)

Od dziś kupisz słuchawki TWS w Biedronce w niskiej cenie – i to bez wychodzenia z domu

Od dzisiaj kupisz w Biedronce słuchawki douszne TWS marki Setty. Naprawdę atrakcyjna cena to jednak nie jedyna rzecz, która może przyciągnąć klientów. Co jeszcze oferują te słuchawki bezprzewodowe?

Słuchawki TWS z Biedronki

Douszne słuchawki bezprzewodowe marki Setta oferują zasięg działania do 10 metrów. Producent wyposażył je również w mikrofon. Urządzenie swoim wyglądem raczej nie wyróżnia się na tle innych dostępnych na rynku słuchawek TWS. Oba pąki są przechowywane w magnetycznym etui ładującym, w którym można uzupełnić energię za pomocą przewodu USB typu C.

Słuchawki douszne TWS Setty Biedronka Home
(źródło: Biedronka Home)

Ciekawym rozwiązaniem, które może okazać się przydatne w codziennym użytkowaniu, jest umieszczenie w etui ładującym, pomiędzy słuchawkami, małego ekranu, pokazującego poziom naładowania baterii. Słuchawki włączają się automatycznie po wyjęciu ich z etui oraz wyłączają zaraz po ponownym umieszczeniu ich w nim.

Słuchawkami można sterować za pomocą odpowiednich sekwencji dotknięć lub przytrzymań przycisków funkcyjnych. Niektóre z funkcji, jakimi można sterować, to:

  • odbieranie połączeń lub pauzowanie/wznawianie muzyki – krótkie dotknięcie przycisku którejkolwiek ze słuchawek,
  • następny utwór – szybkie trzykrotne dotknięcie przycisku funkcyjnego prawej słuchawki,
  • zwiększenie głośności – szybkie dwukrotne dotknięcie przycisku prawej słuchawki,
  • zmniejszanie głośności – szybkie dwukrotne dotknięcie przycisku lewej słuchawki.

Douszne słuchawki bezprzewodowe marki Setty oferują również inteligentnego asystenta osobistego. Ta funkcja pozwala przy pomocy odpowiednich komend głosowych, na przykład dostarczyć użytkownikowi informacje na temat pogody, rozpocząć odtwarzanie muzyki, ustawić alarm, a nawet przeszukiwać internet.

Aby aktywować na słuchawkach funkcję asystenta osobistego, należy przytrzymać przez sekundę przycisk funkcyjny jednej ze słuchawek. Asystent uruchomi się po krótkim sygnale dźwiękowym.

Kupisz bez wychodzenia z domu

Tak, jak wspomniałem już na początku, słuchawki będą dostępne w Biedronce. Jednak nie chodzi tu o sklep stacjonarny, ale o sklep internetowy Biedronka Home. Produkt jest już w nim dostępny, a jego cena wynosi 69,90 złotych. W zestawie ze słuchawkami otrzymacie również etui ładujące, przewód USB-C oraz dwa komplety gumek dousznych w różnych rozmiarach.