sklep internetowy Huawei.pl
sklep internetowy Huawei.pl (fot. Huawei)

Promocja: prawie 50 złotych w prezencie dla klientów sklepu internetowego Huawei

Sklep internetowy Huawei działa od 19 września 2019 roku. I chociaż miał mocny start dzięki mega promocji na Huawei Mate 20 Pro, to producent nie ustaje w wysiłkach, aby nakłonić jak najwięcej osób do skorzystania z jego oferty. Teraz klienci mogą otrzymać w prezencie nawet 50 złotych – wystarczy spełnić dwa bardzo proste warunki.

Sklep internetowy Huawei

Aby wejść na stronę oficjalnego, autoryzowanego sklepu internetowego Huawei, wystarczy wpisać w przeglądarce „huawei.pl”. Odpowiedzialna za niego jest spółka iTerra, która jest także operatorem salonów Samsung Brand Store.

Reklama

Sklep internetowy Huawei rozpoczął swoją działalność z przytupem, bowiem z okazji jego otwarcia klienci mogli kupić m.in. smartfon Huawei Mate 20 Pro za zaledwie 1499 złotych, co było szalenie atrakcyjną propozycją. Producent cały czas przygotowuje oferty, które mają zachęcić do kupowania własnie na huawei.pl – Huawei P30 Pro w nowym kolorze „Morski Błękit” był dostępny w przedsprzedaży tylko w nim.

Sklep internetowy Huawei – kupony rabatowe

Przed otwarciem sklepu huawei.pl można było uzyskać 15% kod rabatowy, ważny przez pierwszy tydzień jego działalności. Kto nie zdążył go zdobyć, mógł później dostać 10%. Przy większych zakupach zniżka mogła być więc naprawdę spora.

Teraz Huawei przygotował kolejne oferty, które pozwolą klientom zaoszczędzić co nieco pieniędzy. Pierwszą jest kupon rabatowy o wartości 25 złotych. Aby go zdobyć, należy wejść na dedykowaną stronę promocji i zapisać się do newslettera. Kod będzie ważny przez 30 dni kalendarzowych i można go wykorzystać przy zakupach na kwotę powyżej 100 złotych.

Kolejna oferta skierowana jest do osób, które już zakupiły jakiś sprzęt z oferty Huawei. Za wystawienie opinii o produkcie klient otrzyma kupon rabatowy o wartości 20 złotych. Będzie on ważny przez jeden tydzień i można go wykorzystać przy następnych zakupach o wartości powyżej 100 złotych.

Obie promocje obowiązują do 10 listopada 2019 roku, więc jest jeszcze trochę czasu, aby z nich skorzystać. I mimo że nie są to oferty, które zwalają z nóg, to zawsze miło, jeśli w kieszeni mogą zostać jakieś pieniądze.

Na koniec warto dodać, że produkty ze sklepu internetowego Huawei wysyłane są kurierem (jeśli zamówienie zostanie złożone do godziny 15:00, zostanie wysłane jeszcze tego samego dnia). Dostawa jest bezpłatna.

Regulamin akcji promocyjnej sklepu internetowego Huawei.pl – „Always-on – dołącz do Nas

Regulamin akcji promocyjnej sklepu internetowego Huawei.pl – „Always-on – Twoja opinia o naszych produktach”

Źródło: informacja prasowa, Huawei.pl