Samsung Brand Store w Katowicach w Galerii LIBERO (fot. Samsung)

Samsung otworzył drugi salon Samsung Brand Store w Katowicach. Na klientów czeka szereg promocji

Samsung regularnie otwiera kolejne salony Samsung Brand Store w całym kraju. Najnowszy otworzono dziś w Katowicach i z tej okazji przygotowano dla klientów szereg promocji na różne urządzenia z całego portfolio marki.

To już drugi Samsung Brand Store w Katowicach. Salon mieści się w otwartej dziś Galerii LIBERO na poziomie 0. Centrum handlowe zlokalizowane jest przy ulicy ul. Kościuszki 229 i od poniedziałku do soboty czynne jest od godziny 9:00 do godziny 21:00, natomiast w niedziele (handlowe) od 10:00 do 21:00.

Otwarty dziś Samsung Brand Store w Katowicach jest już 22 firmowym salonem Samsunga w Polsce. Producent chwali się również, że jednocześnie jest też jednym z największych, jeśli chodzi o powierzchnię, dzięki czemu odwiedzający go klienci mogą zapoznać się z szeroką ofertą urządzeń marki – od smartfonów i tabletów, przez sprzęt komputerowy i RTV, aż po propozycje z segmentu AGD.

Z okazji otwarcia najnowszego salonu Samsung Brand Store w Katowicach, producent przygotował szereg promocji, m.in. na telewizory QLED TV Q9FN (75’’), QLED TV Q6FA (65’’), QLED TV Q6FA (55’’), QLED TV Q7FN (75’’) i QLED TV Q7FN (65’’), soundbary HW-N650 i HW-K850, smartfony Galaxy S9, Galaxy S9+ i Galaxy Note 9, tablety z serii Galaxy Tab S4, smartwatch Galaxy Watch, odkurzacze Powerbot i urządzenia AGD.

Samsung niestety nie zdradził szczegółów, więc zainteresowani muszą sami się pofatygować do sklepu i przekonać się empirycznie, co to dokładnie za oferty. Producent poinformował natomiast, że są one ważne do 22 listopada 2018 roku lub do wyczerpania zapasów.

Przy okazji warto jednak przypomnieć, że do niedzieli, 18 listopada 2018 roku, trwa promocja, dzięki której po zakupie smartfonów Galaxy S9, Galaxy S9+ i Galaxy Note 9 klienci mogą dostać 500 złotych zwrotu w gotówce, a do tego również 250 złotych więcej przy odsprzedaży swojego starego telefonu w ramach akcji „Samsung odkup”. Więcej na temat tej oferty przeczytacie w podlinkowanym poniżej artykule.

https://www.tabletowo.pl/2018/11/13/promocja-samsung-cashback-zwrot-pieniedzy-regulamin-smartfon-galaxy-note-9-s9-s9-plus-a7-s8-s8-plus/

Źródło: informacja prasowa