Składane Samsungi wychodzą taniej, jeśli wybierzesz je razem z abonamentem w T-Mobile

Jeśli ktoś mocno „nakręcił się” na zakup składanego telefonu, zimnym prysznicem dla takiej osoby mogły okazać się ceny. Za sprzęt nowej technologii trzeba wydać górę grosza. Na szczęście od czasu do czasu trafiają się promocje, dzięki którym można zaoszczędzić kilka stówek.

Trzy pierwsze raty za darmo, jeśli wybierzesz Samsunga

Ponieważ najnowsza promocja T-Mobile rozpoczyna się 1 września, może się wydawać, że chodzi o akcję związaną z początkiem roku szkolnego. Cóż, wygląda jednak ona na rzecz przeznaczoną dla nieco starszych dzieci, choć takich, które wciąż lubią efektowne zabawki.

W tym wypadku mówimy o składanych smartfonach Samsung Galaxy Z Fold 5 oraz Galaxy Z Flip 5. Otóż każdy, kto w czasie promocji wybierze abonament w T-Mobile, a do tego zainteresuje się dobraniem któregoś z wymienionych modeli, może liczyć na to, że jego ostateczny koszt będzie niższy. O jakich oszczędnościach mówimy?

Jest to uzależnione od wybranego urządzenia i wysokości rat za nie. W przypadku Galaxy Z Fold 5, za którego jedna rata wynosi 260 złotych, w kieszeni zostaje 750 złotych. Jeśli podoba się nam Galaxy Z Flip 5, trzykrotność raty 240 złotych to 720 złotych oszczędności.

Promocja na Samsunga Galaxy Z Flip 5 w T-Mobile
(fot. T-Mobile)

Dodatkowe warunki promocji

Oferta jest ważna tylko w wypadku, gdy wybierzemy abonament komórkowy w taryfie Nielimitowana M lub Nielimitowana L. Strona promocji precyzuje dodatkowo, że akcja potrwa do 30 września.

Warto przy okazji wspomnieć, że łączy się ona z promocją samego Samsunga, w której nie dość, że możemy dostać korzystny cashback za wycenę i odesłanie swojego starego telefonu, to dodatkowo zyskamy bardzo dobre słuchawki Galaxy Buds 2 Pro, które ostatnio dostały ważną aktualizację.