Samsung Galaxy S8 ma mieć wersję „Plus” z 6-calowym wyświetlaczem | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy S8 ma mieć wersję „Plus” z 6-calowym wyświetlaczem

Dołącz do dyskusji 0

Ekrany o jakich przekątnych będą miały Galaxy S8? Tego aktualnie nie wie nikt. Początkowo mówiło się bowiem o 5,1 i 5,5 cala (czyli analogicznie, jak w Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge), a następnie o 5,7 i 6,2 cali. Teraz ponownie „wraca” 5 cali, ale tym razem dołącza do nich… 6 cali.

Samsung podobno właśnie zalecił swoim dostawcom, aby w przyszłym miesiącu rozpoczęli produkcję 5-calowych wyświetlaczy do Galaxy S8 oraz 6-calowych do Galaxy S8 Plus. W związku z tym, że obie wersje mają mieć obustronnie zakrzywiony ekran, Koreańczycy zrezygnują z dopisku Edge.

Także i tym razem źródła potwierdzają, że z panelu przedniego Galaxy S8 zniknie fizyczny klawisz Home. Dzięki temu, Galaxy S8 Plus będzie podobnej wielkości, co Galaxy Note 7 z 5,7-calowym wyświetlaczem. Przez dłuższy czas mówiło się też, że czytnik linii papilarnych zostanie zintegrowany z ekranem. Ostatnio jednak coraz częściej się słyszy, że tak się nie stanie i że skaner znajdzie się na pleckach urządzenia.

Wydaje się także już niemal pewne, że nie ma co liczyć na premierę Galaxy S8 na lutowych targach MWC 2017 w Barcelonie. Samsung najprawdopodobniej zaprezentuje swojego flagowca dopiero w kwietniu.

*Na zdjęciu wyróżniającym Samsung Galaxy S6 Edge Plus

Źródło: Naver przez SamMobile

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona