Tyle może kosztować odnowiony Samsung Galaxy Note 7. Dużo? Mało? 17
Galaxy Note 7 bez logo Samsunga

Tyle może kosztować odnowiony Samsung Galaxy Note 7. Dużo? Mało?

Jedni nazywają go Galaxy Note 7R, inni Galaxy Note FE. Niezależnie od nazwy – będzie to ta wersja Galaxy Note 7, którego bateria nie będzie miała prawa spłonąć. Jednocześnie będzie dostępna (przynajmniej na razie) tylko w Korei Południowej i właśnie poznaliśmy jej domniemaną cenę.

Kwota, jaką będzie życzyć sobie Samsung za zmodyfikowaną wersję Galaxy Note 7 oficjalnie wciąż pozostaje nieznana, jednak niektóre sklepy internetowe już wystawiają Note 7 FE na swoich stronach.

Tyle może kosztować odnowiony Samsung Galaxy Note 7. Dużo? Mało? 18

Na przykład na stronie koreańskiego sklepu internetowego Danawa, Galaxy Note 7 FE pojawił się w cenie 699600 wonów, czyli jakichś 625 dolarów. To co najmniej 200 dolarów taniej niż pierwotna cena smartfona, jednak niektórzy i tak zaraz zaczną kręcić nosem, że to sporo za urządzenie, które w momencie swojej premiery nie będzie już takie „nowe-nowe”. I na pewno będzie mieć baterię o mniejszej pojemności od swojego pierwowzoru.

Tyle może kosztować odnowiony Samsung Galaxy Note 7. Dużo? Mało? 19

Samsung nie przekazał jeszcze szczegółów odnośnie dostępności urządzenia, jednak wcześniejsze doniesienia sugerowały, że ma pojawić się ono w sklepach w czerwcu. Niejasne jest też, w których krajach sprzedawany będzie Galaxy Note FE i czy Zachód w ogóle się wśród nich znajdzie.

Koreańczycy na pewno postarali się, żeby odnowiony Note 7 był bezpieczny. Tylko czy jest wciąż jakąś konkurencją dla nadchodzących nowości takich jak OnePlus 5, iPhone 8, Google Pixel 2 czy własnego brata – Galaxy Note 8?

 

źródło: Danawa.comBGR, AndroidSoul