Ważne

Czy tak wygląda przedni panel Samsunga Galaxy Note 8?

W fabrykach Samsunga najpewniej wszyscy doskonale zdają już sobie sprawę z tego, że premiera Note’a 8 zbliża się wielkimi krokami. Pora więc wytworzyć wszystkie części urządzenia, a następnie złożyć z nich to, co później trafi na półki sklepowe. To niemal doskonała okazja do wyłapania paru co ciekawszych przecieków o wyglądzie i specyfikacji nowego urządzenia z Korei Południowej.

Nie ma co się oszukiwać. W obecnych czasach niemal żadna firma nie umie zachować specyfikacji czy designu w tajemnicy aż do dnia premiery. Ironia losu polega na tym, że sporo tych materiałów jest łapanych na zdjęciach czy materiałach wideo właśnie dzięki innym smartfonom, które tak wiele firm usiłuje nam wręcz wepchnąć w dłonie, kusząc coraz to nowszymi funkcjami i bajerami.

Trudno powiedzieć, czy poniższy film, który rzekomo przedstawia frontowy panel Galaxy Note’a 8 został zarejestrowany telefonem, ale tak wygląda. Nie byłbym zdziwiony, gdyby w niedalekiej przyszłości wideo znikło z sieci tak szybko, jak się w niej pojawiło.

“Na oko”, o ile taka ocena jest możliwa po 9-sekundowym nagraniu, skłaniam się ku stwierdzeniu, że albo to panel z Galaxy S8+, albo też faktycznie patrzymy na przyszłego ósmego Note’a. Spekuluje się, że smartfon będzie posiadał ekran w formacie 18,5:9, zachowując przy tym przekątną 6,3 cala. Niektóre źródła sugerują też, że producent właśnie w tym urządzeniu umieści “wtopiony w ekran” skaner linii papilarnych, jednak na konkrety przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

źródło: Slashleaks

*na zdjęciu głównym Samsung Galaxy Note 7

Komentarze

 • stefan szczypka

  Panie Boże, powiedz, czy tak wygląda przedni panel srutututu… Czyli JAK, wy perforowani “obserwatorzy rzeczywistości”? Nie my dziś chyba równie debilnego segmentu wojowania na wiejskie wypracowania z polskiego, niż tzw. “blogosfera technologiczna” – to istne pandemonium prowincjonalnej ciemnoty, porównywalne wyłącznie z rozdawnictwem lusterek kolonizowanym murzynom. AMEN.

  • A teraz bardzo uprzejmie poproszę o uzasadnienie. Dziękuję i oczywiście serdecznie pozdrawiam! :-)

  • PAN BÓG

   Tak, tak wygląda.
   Będzie ci wybaczone. AMEN

 • ZeroCool

  S8+ to nie jest, za szerokie.

  • Mlody

   Dokladnie, s8+ jest raczej dluzszy niz szerszy, tutaj zdecydowanie front roztył się wszerz.

 • Adam

  Tak, to na 100% jest oryginalne zdjęcie bo poznaję te amoledy po różowym ekranie :-)

  • krzjna

   Hmmm. Po pierwsze ruchome obrazki nazywamy obrazem wideo, po drugie szybka ochronna nie wyświetla kolorów, więc nie może być różowa.
   Zalecam dokształcić się oraz udać się do okulisty.

 • jendrush

  Albo ten ktoś ma małe dłonie, albo to jest zbyt duży wyświetlacz.

 • Wojciech Frydrysiak

  Płaski ekran?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona