Ważne

Wyciekły zdjęcia odnowionego Samsunga Galaxy Note 7R

Wszyscy wiedzą dlaczego Samsung Galaxy Note 7 musiał zostać wycofany z rynku i większość wie o tym, że na Dalekim Wschodzie firma planuje sprzedawać “poprawione” wersje tego smartfona. Niektórzy może łudzili się, że w odświeżonej edycji ostatniego Note’a zajdą jakieś istotne zmiany wizualne. Jeśli tak, to teraz mogą zrewidować swoje oczekiwania.

Tak, to ten sam smartfon, którego obudowa jest wykonana ze szkła i metalu. Jedyna różnica dotycząca warstwy wizualnej to duża litera “R”, która pojawia się przy rzędzie napisów na pleckach urządzenia.

Z doniesień wynika, że phatblet zostanie wypuszczony na wschodnie rynki pod nazwą Galaxy Note FE, czyli “Fandom Edition”. Skąd więc litera “R” na obudowie? Jest kilka opcji. Może być tak, że te zdjęcia są fałszywe. Inną opcją jest to, że smartfon pojawi się na rynku (jednak) pod nazwą Galaxy Note 7R. Naprawdę trudno powiedzieć.

Jakkolwiek jest, to odnowiona wersja Samsunga Galaxy Note 7 jest faktem i jej powtórne wejście do Korei Południowej na pewno będzie miało miejsce już niedługo. Technikalia urządzenia nie ulegną niemal żadnym modyfikacjom względem pierwotnej wersji. Zmniejszona zostanie tylko bateria (z 3500 mAh do 3200 mAh). Systemem, który będzie zainstalowany “na start”, będzie zaś Android Nougat.

źródło: DroidHolic

Komentarze

 • rag66628

  R jak refurbished …? :)

  • Ziemniaczek

   Tak, baterie mają nie wybuchać…. xD

  • Grzegorz Rusinek

   Ewentualnie renovated, albo random-self-destruct-free =)

 • SkyMer

  R hmnn repaired

 • Ja to bym na miejscu Samsunga od modelu Note 7 się odciął i to jak najszybciej. Linie lotnicze (w których cały czas obowiązuje zakaz wnoszenia Note7) nie będą patrzyły czy to R czy nie. Po prostu nie wpuszczą z nim na pokład. To wizerunkowa klapa, a jak już za nią przeprosili to powinni po prostu na niej zakończyć i przejść płynnie do “poprawionej” ósemki.
  No chyba,że będzie kosztowała na przykład 1800zł na start, to wtedy rozumiem,że chociaż cenę produkcji chcą sobie zwrócić…

  • Kris

   Ja to bym na miejscu Samsunga sprzedawał je po co najmniej 900$
   Jak kogoś nie stac to niech się idzie bijąc na drzewo.
   Celowo napisałem cenę w usd żeby nie było wątpliwości na jakich rynkach samsung powinien je sprzedawać.
   W dodatku rozpoczął bym na miejscu Samsunga intensywne prace nad następca serii NOTE czyli note8 bo to najlepsze FoNy na świecie i nikt im nie dorówna.
   Właśnie wróciłem z NY – w samolotach żadnych problemów wbrew temu co sugerują i wprowadzają w błąd trolle internetowe .

   • regoat

    Note 8 jest w przygotowaniu , niedługo premiera

    • Norbert Nowakowski

     w pażdzierniku..

 • Ralf

  Mam nadal Note 7 i dziala rewelacyjnie od poczatku zakupu – dziala bez problemu i od poczatki jest na Nugacie z polskiej dystrybucji. Nie oddalem go i nie aktualizowalem, stad dziala w pelni. Mialem problemy z paroma apkami, bo Nugat wszedl dopiero w 2017 r., a teraz juz wszystko smiga super.
  Ten model w pelni zaspokaja moje potrzeby uzytecznosci, wiec jak wyjdzie 7R, to kupie kilka do firmy, bo niezawodny sprzet. Miesiecznie wydzwaniam okolo 30-40 godzin plus internet LTE+ 20-30 Gb, plus kalendarz 1460 pozycji wpisow, notatki z rysika 890 szt, wiadomosci SMS 4500 pozycji, kontakty to 12 600 pozycji i lacznie 26 000 nr i adresow. Bateria trzyma bardzo dobrze po 9 miesiacach eksploatacji intensywnej. W weekend od naladowania 100% do poniedzialku rano zuzywa tylko 15-20%. Polecam ten sprzet z rysikiem. Pozdro. Ralf

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona