Ważne

Niepotwierdzone, ale bardzo możliwe: OnePlus 5 zadebiutuje 15 czerwca

O OnePlus 5 mówi się praktycznie non stop. Mimo to, do tej pory pewność mamy jedynie odnośnie kilku elementów jego specyfikacji technicznej. Wszystko pozostałe jest mniejszą lub większą niewiadomą. Data oficjalnej premiery również. Chociaż świeżutki przeciek sugeruje, że tegoroczny zabójca flagowców (którym faktycznie może być) zadebiutuje 15 czerwca. I choć nie zostało to (jeszcze?) potwierdzone, to wydaje się całkiem prawdopodobne.

Do sieci wyciekł screen wewnętrznego e-maila, rozesłanego rzekomo do pracowników firmy. Jak widać, widnieje na nim data 15 czerwca i podobno jest to dzień, w którym OnePlus 5 ujrzeć ma oficjalnie światło dzienne. Czy jest to w ogóle możliwe? Według mnie tak. Wtedy minie bowiem dokładnie rok od premiery OnePlus 3. I choć większość producentów ostatnimi czasy nie trzyma się sztywno 12-miesięcznego cyklu wydawniczego, to część nadal to robi. Niewykluczone, że w tym nielicznym gronie znajdzie się również OnePlus.

E-mail, sugerujący, że OnePlus 5 zadebiutuje 15 czerwca

Jeżeli natomiast zastanawiacie się, co to za urządzenie widnieje na samej górze strony, to jest to podobno OnePlus 5. “Podobno”, ponieważ renderów, rzekomo przedstawiających ten smartfon, pojawiło się do tej pory całe mnóstwo – i każdy jest inny. Do sieci wyciekło też zdjęcie, na którym – jak nas zapewniano – jest to urządzenie, ale też nie można być tego aż takim pewnym. W tej kwestii niezaprzeczalne jest jedynie to, że aparat ma mieć dwa obiektywy, a jego możliwości w dziedzinie foto i wideo pomoże dopracować ekipa DxOMark.

A jak już jesteśmy w tym temacie, to OnePlus opublikował dziś na swoim oficjalnym profilu na Twitterze taki oto post. Producent pyta nas, jak myślimy, które zdjęcie wykonano przy użyciu OnePlus 5 – chociaż odpowiedź jest (chyba?) oczywista (możecie też odpowiadać u nas w komentarzach).

Powyższy tweet przy okazji może sugerować, że premiera 15 czerwca jest jak najbardziej możliwa. Bo skoro firma oficjalnie zaczęła podgrzewać atmosferę wokół OnePlus 5, to za góra kilka dni powinna zapowiedzieć jego debiut. Szczególnie, że lada dzień zakończy się sprzedaż OnePlus 3T. Przypadek?

Źródło: AndroidPure

Komentarze

 • Jarek

  wszystko wskazuje na to,że wyłącznika(suwaka) już nie będzie. Szkoda,bo bardzo poręczne wyłączanie dźwięku było

  • jamirq!

   majac pebble dzwonek mam nieaktywny juz 2 lat. wygoda :D

   • mor

    dodatkowe, bezużyteczne urządzenie z kiepską baterią nazywasz wygodą?

    • jamirq!

     dodatkowe nie bo zastępuje zegarek. użyteczne mega bowiem info o połączeniach i powiadomieniach mam od razu bez wyciągania telefonu.

     Bateria spokojnie 5 dni. Czas ładowania ok 1h.

 • stark2991

  Ciekawe czym było zrobione zdjęcie po lewej (o ile to nie zdjęcie z OP5 sprzed retuszu, a to po prawej po retuszu ;))

  • Jarek

   miał być szklany, a zrobili jak kilka lat wstecz blackberry z30. Nakręcają zainteresowanie:))

   • stark2991

    Ja jestem zainteresowany od dawna i mnie nie trzeba zachęcać, ja chcę wiedzieć jaki będzie OP5 :p

  • Marek Matusiewicz

   Oby zdjęcie nr 1 było wykonane przez op5. Nie rzeczywiste efekty nałorzę w byle programie.

 • Ris

  dość fajnie wygląda

 • edi

  Emocje rosną. Przy cenie $700+VAT opadną

  • abc def

   439€ kosztował na starcie OP3T, skąd więc ty takie newsy masz i siejesz ferment? Ok. 550$ będzie i to z VATem więc się ogarnij.

 • Paweł Piotrowski

  Oby ten render nie był prawdziwy błagam

  • lanister

   A ja wręcz przeciwnie, właśnie tego oczekuję. Co byś zmienił w wyglądzie? :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona