Są już spodziewane ceny Samsunga Galaxy Note 20, wyrażane w euro. Cóż, to nie będą tanie rzeczy

Wydarzenie Galaxy Unpacked zbliża się wielkimi krokami. Samsung zamierza zaprezentować na nim szereg produktów, w tym najnowsze modele smartfonów Galaxy Note 20. Wiemy o nich naprawdę sporo, a dziś poznaliśmy prawdopodobne ceny w Europie.

Samsung Galaxy Note 20 i jego ceny w Europie

Samsung będzie stawiał coraz grubsze kreski między poszczególnymi wersjami smartfonów Galaxy Note. Tegoroczne edycje będą różnić się od siebie jeszcze bardziej niż Note 10 i Note 10+. Oczywiście będzie to miało także swoje odzwierciedlenie w cenach. Portal MySmartPrice przedstawił prawdopodobną rozpiskę cenową nowych modeli.

Zgodnie z raportem sytuacja ma wyglądać następująco:

  • Samsung Galaxy Note 20 4G (256 GB)999 euro
  • Samsung Galaxy Note 20 5G (256 GB) – 1099 euro
  • Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G (256 GB) – 1349 euro
  • Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G (512 GB) – 1449 euro
Samsung Galaxy Note 20 Ultra (fot. @rquandt)

Nie mogę powiedzieć, że ceny bardziej rozbudowanych edycji mnie mocno dziwią, ale spoglądając na bazowego Note’a 20 z ekranem o rozdzielczości Full HD+, o odświeżaniu 60 Hz i nie-tak-bardzo zaawansowanym aparatem (co wiemy po specyfikacji, która błąka się po sieci od jakiegoś czasu), muszę wyrazić swoje zaniepokojenie.

Jeśli powyższe ceny się potwierdzą, wielu z pewnością będzie się poważnie zastanawiać, czy warto wydawać blisko 1000 euro na sprzęt, którego część specyfikacji nie jest już tak mocno flagowa, jak jeszcze byłaby rok temu.

Nie tylko smartfony na Galaxy Unpacked

Oprócz smartfonów, Samsung zamierza pokazać także inne urządzenia:

Słuchawki Galaxy Buds Live także zyskały informację o cenie: mogą kosztować około 189 euro. Ceny reszty sprzętów nie są jeszcze znane i być może poznamy je dopiero na przyszłotygodniowym wydarzeniu.