Biedronka Home 1. urodziny 2023
źródło: Biedronka

Rabaty w Biedronka Home na 1. urodziny – zniżki nawet do 50%

Choć sklep internetowy Biedronki funkcjonuje na polskim rynku od niespełna roku, to Biedronka już zaczęła świętować jego pierwsze urodziny. Z tej okazji na klientów czekają liczne promocje i rabaty nawet do 50%.

Biedronka Home nie ma jeszcze roku

Biedronka oficjalnie ogłosiła uruchomienie swojego sklepu internetowego w sierpniu 2022 roku, zatem nietrudno policzyć, że nie minął jeszcze rok od zainaugurowania jego działalności. Wbrew oczekiwaniom niektórych osób, firma nie sprzedaje w nim produktów spożywczych, a jedynie tzw. przemysłowe, w tym elektronikę. Całkiem niedawno dało się w nim nawet kupić Kindle taniej niż na Amazonie.

W marcu 2023 roku Biedronka oficjalnie poinformowała, że w ciągu niecałych siedmiu miesięcy jej sklep internetowy odnotował ponad 20 mln odwiedzin. W tym samym czasie, już według nieoficjalnych informacji (tj. niepotwierdzonych przez samą Biedronkę), klienci zaoszczędzili na zakupach ponad 1,5 mln złotych. Teraz natomiast dowiedzieliśmy się, że od chwili uruchomienia sklepu odwiedzono go ~28 mln razy, a najpopularniejszymi kategoriami zakupowymi są:

  • produkty z kategorii Kuchnia i Akcesoria Kuchenne, np. zestawy garnków i zastawy stołowe,
  • małe AGD i Elektronika, np. grill kontaktowy i frytkownica,
  • Warsztat i Auto, np. wiertarko-wkrętarka i odkurzacz piorący,
  • Tekstylia Domowe, np. pościele i dywany.

Promocje i rabaty na pierwsze urodziny sklepu Biedronka Home

Biedronka postanowiła przyspieszyć celebrację pierwszych urodzin swojego sklepu internetowego, bo już teraz klienci mogą skorzystać ze specjalnych okazji i rabatów, przygotowanych na pierwszą rocznicę działalności platformy w Polsce. Jakie oferty na Was czekają?

Biedronka obchodzi pierwsze urodziny swojego sklepu internetowego z pompą, bowiem z tej okazji dostępnych jest ponad 1000 produktów w – według deklaracji – niezwykle atrakcyjnych cenach, a ponadto klienci mogą znaleźć produkty przecenione o nawet 50%. To jednak nie koniec – przy zakupach za minimum 200 złotych można dokupić wybrane produkty za „symboliczną” złotówkę.

Jednym z „hitów” urodzinowej oferty sklepu internetowego mają być rowery i hulajnogi elektryczne, ponieważ ceny niektórych pojazdów zostały obniżone o nawet 1500 złotych (trekkingowy rower elektryczny Fantom) i 1300 złotych (hulajnoga elektryczna Motus Pro).

Biedronka Home 1. urodziny 2023 fot. Tabletowo.pl
fot. Tabletowo.pl

Zanim jednak dacie porwać się zakupowemu szaleństwu, musicie pamiętać (bądź wiedzieć), że zakupy w sklepie internetowym Biedronki mogą robić wyłącznie posiadacze karty lojalnościowej Biedronki. Wszystkie oferty dostępne są pod adresem home.biedronka.pl/urodziny.