(fot. T-Mobile)

T-Mobile rusza z ofertą-petardą! Możesz testować internet przez e-SIM bez zmiany operatora

Magentowy operator odpalił kilka promocji na wiosenne dni. Jedna z nich jest wyjątkowa, bo pozwala na testowanie nielimitowanego internetu bez zmiany operatora.

Testowanie internetu przez e-SIM w T-Mobile

Mając smartfona z e-SIM już od wtorku 25 kwietnia będziemy mogli skorzystać z wyjątkowej promocji T-Mobile. Operator oferuje wszystkim chętnym bezpłatne testowanie internetu mobilnego. Jak to ma działać w praktyce?

Wystarczy zamówić online kartę e-SIM od T-Mobile z dostępem do internetu. Co ważne, nie trzeba podpisywać żadnej umowy – z oferty można korzystać przez 3 miesiące, a potem zdecydować, czy chce się związać zobowiązaniem z T-Mobile.

Po wspomnianych trzech miesiącach otwierają się kolejne możliwości. Przeniesienie numeru może oznaczać kolejny miesiąc testów usług, albo nawet do 9 miesięcy oferty Magenta Dom za 0 złotych.

Bonusy po przeniesieniu numeru

Jeśli ktoś zdecyduje się dołączyć do T-Mobile, może przez 30 dni sprawdzać, czy odpowiadają mu usługi sieci. Jeśli po tym okresie testowym klient będzie chciał zrezygnować z usług w ramach abonamentu, koszty zostaną mu zwrócone. Jeśli jednak zostanie, może liczyć na dalsze prezenty.

T-Mobile po ofercie e-SIM

Zakładając, że przeniesiemy numer i uruchomimy pakiet Magenta Dom ze światłowodem (do 900 Mb/s), telewizją ze 130 kanałami oraz abonamentem komórkowym „L Nielimitowana” (z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i internetem bez limitu danych i prędkości) przez pierwsze 9 miesięcy zapłacimy okrągłe 0 złotych zamiast 150 złotych miesięcznie.

Istnieje też inna opcja. Wybierając ofertę Magenta Dom w z taryfą „M Nielimitowana” (z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i nielimitowanym internetem z prędkością do 30 Mb/s), skorzystamy z podobnej okazji, ale przez krótszy okres: 6 miesięcy za 0 złotych. Po tym okresie opłata wyniesie 130 złotych miesięcznie.

Więcej informacji o tych ofertach znajdziemy na stronie T-Mobile.

T-Mobile

Dla poszukujących samego numeru telefonicznego

Podobnie rzecz się ma w przypadku przenoszenia numeru, ale bez dobierania do tego internetu światłowodowego. Po wyborze abonamentu w taryfie „L Nielimitowana”, nie zapłacimy za usługę przez 9 miesięcy. Potem zobowiązanie wynosić będzie 90 złotych miesięcznie. Przy opcji „M Nielimitowana”, okres promocyjny wynosi 6 miesięcy (potem 70 złotych miesięcznie).

Dla każdego, kto przejdzie na abonament „L Nielimitowana”, przygotowano dodatkową kartę z nielimitowanym internetem do wykorzystania w innym urządzeniu, np. tablecie, laptopie, routerze, czy zegarku (pierwsze 30 dni za darmo). Więcej szczegółów w regulaminach T-Mobile.

Domowy internet do 6 miesięcy bez opłat

Darmowe okresy użytkowania po podpisaniu umowy pojawiają się także w przypadku ofert internetu domowego bez dodatkowych usług.

Na przykład wybierając internet światłowodowy od T-Mobile w opcji L, z prędkością do 900 Mb/s bądź internet światłowodowy w opcji L z pakietem telewizyjnym L w cenie S przez pół roku, klienci mogą korzystać z niego przez 6 miesięcy za 0 złotych. Później opłata będzie wynosić 90 złotych miesięcznie.

Ci zaś, którzy zdecydują się na usługę w opcji S z prędkością do 300 Mb/s (60 złotych miesięcznie) lub M z prędkością do 600 Mb/s (70 złotych miesięcznie), przez pierwsze 3 miesiące nie ponoszą żadnych opłat.

Dla klientów posiadających abonament komórkowy w T-Mobile, ceny te będą niższe o 20 złotych.

Opcje z internetem LTE/5G

W przypadku braku dostępu do światłowodu, T-Mobile proponuje zestaw router + antena zewnętrzna + karta SIM. Przy abonamencie L z prędkością do 90 Mb/s lub XL bez limitu prędkości, klient przez pół roku nie będzie musiał płacić abonamentu. Po tym czasie opłaty będą wynosiły: 110 złotych miesięcznie za usługę w opcji L lub 130 złotych miesięcznie za XL.

W wypadku, gdy antena zewnętrzna nie jest potrzebna, wystarczy router domowy z internetem bez limitu danych. W opcji L z prędkością do 90 Mb/s, użytkownik nie ponosi opłat przez 6 miesięcy. Po tym czasie koszt usługi będzie wynosił 90 złotych miesięcznie.

W każdym z przypadków, jeśli mamy już w T-Mobile abonament komórkowy, opłata obniża się o 20 złotych. Więcej o promocjach z internetem na stronach operatora.