Reklama
Nintendo Switch eShop Promocje

Dwanaście świetnych gier na Nintendo Switch, które warto kupić w promocji w ten weekend

Od mojego ostatniego zestawienia promocji na gry na Nintendo Switch minął już prawie miesiąc. A to oznacza kompletnie nową rotację atrakcyjnych rabatów. Postanowiłem więc przedrzeć się przez ponad 600 okazji, by wybrać dla Was kilka najlepszych ofert. Pamiętajcie jednak, że duża część z tych promocji jest dostępna jeszcze tylko przez kilka najbliższych dni!

Reklama

Wolę chyba nawet nie wiedzieć ile wydałem łącznie na gry na swojego Switcha przez ostatnie cztery miesiące. Co jednak ciekawe, ani razu nie kupiłem jeszcze gry w pełnej cenie – wszystkie tytuły kupiłem w różnych promocjach z eShopu. I Was też do tego gorąco zachęcam w tym momencie.

Don’t Starve: Nintendo Switch Edition

Jeśli lubicie wciągające na wiele godzin sandboxy o tematyce survivalu, to ten tytuł jest właśnie dla Was. Na komputerze w Don’t Starve mam nabitych łączenie ponad 70 godzin – polecam, tym bardziej, że przez wiele lat obecności na rynku, zawartość gry znacznie się powiększyła.

Za sprawą swojej ładnej, ale mało wymagającej grafiki, Don’t Starve idealnie pasuje do Nintendo Switch, nawet na małym ekranie konsoli wszystko pozostaje czytelne. Największa wada? Brak trybu lokalnej kooperacji, szkoda, bo gra ta wiele zyskuje na wspólnej grze.

Don’t Starve: Nintendo Switch Edition – 20 złotych

Seria Sniper Elite

Wydaje mi się, że wszystkie gry z serii Sniper Elite cieszą się w Polsce dużą popularnością. I nie jest w tym w sumie nic dziwnego, są to naprawdę grywalne i dobrze wykonane produkcje, które teraz możecie zgarnąć w dużo niższych cenach na Nintendo Switch.

Sniper Elite V2 Remastered

Gra, od której zacząłem swoją przygodę z serią Sniper Elite. Druga część przez wielu graczy uważana jest za najlepszą odsłonę całego cyklu, choć warto zauważyć, że nieco już się zestarzała. Jednak i tak nadal potrafi sprawić masę frajdy podczas rozgrywki.

Sniper Elite V2 Remastered

Sniper Elite 3 Ultimate Edition

Trzecia część Sniper Elite obrała nieco inny kierunek niż poprzednia odsłona, idąc w stronę bardziej otwartej rozgrywki i większych map. I moim zdaniem był to strzał w dziesiątkę – w końcu to gra snajperska.

Sniper Elite V2 Remastered – 47,60 złotych

Sniper Elite 3 Ultimate Edition – 56 złotych

Warto też przy okazji wspomnieć, że na ostatnim Nintendo Direct Mini zapowiedziano, że na Switcha zostanie przeniesiona również czwarta odsłona Sniper Elite. Moim zdaniem najlepsza (bo i najbardziej rozbudowana) część serii.

Resident Evil: Revelations

Praktycznie na każdym kroku podkreślam swoją miłość do serii Resident Evil. Szczególnie lubię grać w nie na przenośnych konsolach – zarówno w porty starych części, jak i kompletnie nowe produkcje. A Revelations jest jedną z najznakomitszych przedstawicieli mobilnych Residentów.

Ja Resident Evil: Revelations ogrywałem na swoim New Nintendo 2DS XL i nawet tam, na bardzo ograniczonej technologicznie konsoli, tytuł ten prezentował się bardzo dobrze i sprawiał mi masę frajdy. W cenie niespełna 32 złote brałbym w ciemno.

Resident Evil: Revelations – 31,57 złotych

Mortal Kombat 11

Najnowszy Mortal Kombat jest super. Jest to moja ulubiona bijatyka, w jaką grałem podczas tej generacji konsol i którą miałem okazję również recenzować. Gra sprawdzi się nie tylko na imprezach, ale i również podczas gry w pojedynkę. Mam słabość do tych przerysowanych i pompatycznych historii przedstawianych w trybie fabularnych Mortal Kombat.

Kontrowersyjna jest tylko jakość portu na Switcha, najnowszy Mortal Kombat jest dość zaawansowaną technologicznie grą, więc twórcy sporo rzeczy musieli uprościć w oprawie wizualnej. No ale jest 60 klatek na sekundę, za to duży plus. W promocji są również wszystkie dodatki wydane do Mortal Kombat 11.

Mortal Kombat 11 – 104,50 złotych

Mark of the Ninja: Remastered

Pora na drugą dwuwymiarową grę w tym zestawieniu i, co zabawne, od tego samego producenta, co wymienione już Don’t Starve. Na tym jednak podobieństwa się kończą, bo Mark of the Ninja należy do zupełnie innego gatunku.

Mark of the Ninja to dwuwymiarowa platformówka z dużym naciskiem na skradanie się, co w praktyce sprawdza się fenomenalnie. Zremasterowana wersja nie tylko odświeżała grafikę oryginalnej wersji gry, ale też wprowadzała kilka nowych mechanik i ulepszeń.

Mark of the Ninja: Remastered – 20 złotych

Mario + Rabbids Kingdom Battle

Strategiczne gry turowe przechodzą ostatnio swoistego rodzaju renesans. XCOM z 2012 roku skutecznie przetarł szlaki, co spowodowało prawdziwy wysyp nowych gier z tego gatunku, przytoczę tu, chociażby fenomenalne Gears Tactics czy właśnie Mario + Rabbids Kingdom Battle.

Mario Rabbids Kingdom Battle Nintendo Switch

Jak na grę z „Mario” w tytule, Kingdom Battle jest wręcz skandalicznie tanie. Warto w tym miejscu pamiętać, że za produkcję tego tytułu nie odpowiadało bezpośrednio Nintendo, ale Ubisoft. Od razu jednak zaznaczę, że nie ma się czego się obawiać, bo wysoka jakość produkcyjna została zachowana.

Mario + Rabbids Kingdom Battle – 59,16 złotych

60 Parsecs!

A jeśli szukacie czegoś naprawdę taniego, to warto spojrzeć w stronę 60 Parsecs! – gry polskiego studia Robot Gentleman Studios, twórców niezwykle popularnego 60 Seconds! Akcja tej części gry dzieje się w kosmosie – założenia rozgrywki pozostały z grubsza takie same względem poprzednika, ale ze względu na nowe realia trudno mówić tu o monotonii.

Nie jest to może jakaś ogromna produkcja na kilkaset godzin, ale w cenie do dziesięciu złotych trudno znaleźć coś sensowniejszego. Niestety, gra nie ma polskich napisów na konsoli Nintendo Switch.

60 Parsecs! – 9,99 złotych

Nintendo Switch

Kilka promocji znanych już z poprzednich zestawień

Oprócz powyższych siedmiu propozycji mam też szybką listę promocyjnych gier, o których nieco szerzej rozpisywałem się w poprzednich zestawieniach, a które znów zostały przecenione. Klikając w tytuł danej produkcji, przeniesieni będziecie prosto do mojego odpowiedniego poprzedniego tekstu, w którym gra ta była już wcześniej omawiana, a wybierając cenę, przeniesiecie się do eShopu Nintendo.

Nie zapomnijcie też o tym, że już 23 września na model free to play przechodzi popularna gra Rocket League dostępna również na konsoli Nintendo Switch. Co ważne, do gry w nią przez sieć nie będziemy wtedy już potrzebować abonamentu Nintendo Switch Online! Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie w naszym tekście.

Zobacz też: