szok niedowierzanie wow surprise niespodzianka
fot. Andrea Piacquadio Pexels

Szukacie prawdziwych promocji na smartfony? Znajdziecie je tutaj!

W tym roku nie ma Black Friday – jest (wyjątkowo długi) Black Week 2022, w trakcie którego możecie upolować niejedną, bardzo dobrą okazję. Promocji na smartfony również nie brakuje. Udało nam się znaleźć nie jedną, nie dwie, a znacznie więcej ciekawych ofert!

Promocje na smartfony (i nie tylko) na Black Week 2022

Być może widzieliście w telewizji (o ile ją oglądacie) reklamę Amazon Black Friday Week 2022 z Yeti w roli głównej. Bez względu na to, jak irracjonalna ona jest, skłania do zajrzenia na tę platformę, aby sprawdzić, jakie oferty przygotowano przy okazji Black Friday 2022.

promocje na smartfony i nie tylko na Amazon Black Friday Week 2022
źródło: Amazon

I faktycznie opłacało się, ponieważ znaleźliśmy ciekawe okazje na elektronikę na Black Week 2022. Zanim jednak z nich skorzystacie, warto przy okazji wykupić subskrypcję Amazon Prime – możecie to zrobić na tej stronie internetowej. Przez pierwsze 30 dni będziecie korzystać z niej za darmo, a później zapłacicie 49 złotych za rok. I zdecydowanie warto teraz kupić Amazon Prime, ponieważ lada chwila Amazon może podnieść ceny abonamentu Prime, gdyż zrobił to już w wielu krajach i podwyżka z pewnością nie ominie też Polski.

Co ważne, subskrypcja Amazon Prime daje Wam mnóstwo benefitów – nie tylko darmową i szybką dostawę, ale też dostęp do ekskluzywnych promocji w ramach cyklicznej akcji Amazon Prime Day oraz platformy z filmami i serialami na żądanie Prime Video, a także Prime Gaming z darmowymi grami.

Wszystkie oferty Amazon na Black Week 2022 znajdziecie na tej stronie internetowej. Trochę ich jest, nie tylko na elektronikę, ale też chociażby chemię do domu i kosmetyki, dlatego wybraliśmy garstkę urządzeń, które kupicie taniej niż w innych sklepach w Polsce:

Szukacie naprawdę świetnych promocji na smartfony na Black Friday 2022?

Promocje dostępne na Amazon.pl są niezłe, ale jeśli szukacie czegoś naprawdę godnego Czarnego Piątku, to zajrzyjcie na niemiecki Amazon, gdzie można znaleźć naprawdę świetne okazje na Black Friday Week 2022.

Wszystkie znajdziecie na dedykowanej stronie internetowej, a wśród nich:

Przy okazji zachęcamy Was do przejrzenia innych promocji (nie tylko na sprzęt) na Black Week 2022 – duża część z nich jest naprawdę atrakcyjna!