Huawei logo
fot. Pexels

Udowodnij, że jesteś fanem Huawei i zgarnij 25% zniżki na zakupy w sklepie huawei.pl

Huawei teraz potrzebuje wsparcia swoich fanów jak nigdy dotąd. Jednocześnie nie musi się martwić o ich bazę, ponieważ przez lata zbudował społeczność, która docenia i nadal kupuje jego urządzenia – a w portfolio marki wciąż pojawiają się nowe, jak waga Smart Scale 3 w atrakcyjnej cenie. Teraz producent doceni najaktywniejszych członków swojej społeczności.

Lojalność fanów marki Huawei jest wystawiana na wymagającą próbę

Prywatnie jestem przeciwnikiem ślepego zapatrzenia na jednego markę i bezkrytycznego podchodzenia do jej działalności. Żaden producent nie jest bowiem nieomylny i każdemu zdarzają się potknięcia. Jego prawdziwą wartość pokazuje jednak to, w jaki sposób wyciąga wnioski ze swoich błędów i czy słucha klientów. Niestety, nie wszyscy to robią, ale Huawei na szczęście nie zalicza się do tego grona.

Huawei przez lata ciężko pracował na swoją pozycję i teraz, gdy jego sytuacja zmieniła się o 180°, lojalność jego fanów jest wystawiana na próbę. OK, jestem w stanie zrozumieć, że nawet pomimo dobrych chęci, ktoś nie jest w stanie przekonać się do smartfonów bez GMS, ale nie można zapominać, że producent ma w swoim portfolio jeszcze mnóstwo innych, ciekawych sprzętów, które nie potrzebują usług Google.

Marka nie musi się więc obawiać, że przez problemy z dostępem do GMS wszyscy się od niej odwrócą (choć faktem jest, że mocno traci w segmencie smartfonów). Teraz producent chce nagrodzić najaktywniejszych członków swojej społeczności – mogą oni zgarnąć 25% rabat na zakup wybranych urządzeń z jego portfolio.

Udowodnij, że jesteś fanem Huawei i zgarnij 25% zniżki na zakupie w sklepie huawei.pl

Na stronie Społeczności Huawei pojawił się wątek, inaugurujący akcję Tydzień Społeczności Huawei. Ma ona na celu nagrodzić najaktywniejszych jej członków. Co należy zrobić, aby zdobyć kod rabatowy na wybrane urządzenia marki?

Przede wszystkim należy się zalogować na swoje konto i upewnić się, że znajduje się na nim co najmniej 15 Punktów Społeczności. Można je uzyskać na przykład za założenie nowego wątku (+3), skomentowanie posta (+1) lub zalogowanie się do społeczności (+1 za każdy dzień).

Jeżeli spełniacie ten warunek, powinniście przejść do podlinkowanego przed paroma chwilami wątku i wpisać w komentarzu „Mam >15 punktów Społeczności, poproszę o kod promocyjny”. Producent nie uwierzy Wam jednak na słowo – zweryfikuje Waszą deklarację i jeśli potwierdzi, że faktycznie posiadacie co najmniej 15 Punktów Społeczności, prześle Wam kod rabatowy w wiadomości prywatnej.

promocja Huawei Tydzień Społeczności marzec 2021
źródło: Huawei

Kod rabatowy pozwoli Wam kupić opaskę sportową Band 4 Pro, smartfon Huawei P40 Lite, słuchawki nauszne FreeBuds Studio lub tablet MediaPad T3 10 z 25% rabatem. Ponadto był dostępny też laptop MateBook 14, ale jego zapasy zostały już wyczerpane. Jak widać, akcja cieszy się sporym zainteresowaniem, dlatego lepiej nie zwlekać i jak najszybciej z niej skorzystać. Jeśli brakuje Wam punktów – powyżej macie informację, jak je zdobyć.

Kod zniżkowy można zdobyć do 17 marca i wykorzystać w oficjalnym sklepie internetowym producenta do 27 marca 2021 roku.