Huawei Matebook X Pro 2021 Huawei logo
(fot. Andrzej Libiszewski, Tabletowo.pl)

Huawei oferuje dodatkowy rok gwarancji w cenie miesięcznej subskrypcji Spotify

Każdy produkt jest objęty gwarancją. Czasami jest ona krótsza, a czasem dłuższa, choć najczęściej są to dwa lata od dnia sprzedaży. Huawei przygotował promocję, dzięki której klienci mogą w bardzo atrakcyjnej cenie wydłużyć ochronę gwarancyjną zakupionego przez siebie urządzenia o dodatkowy rok.

Reklama

Elektronika z natury jest zawodna, ale jednocześnie duża część klientów nie korzysta z napraw gwarancyjnych, ponieważ nie ma takiej potrzeby. Wielu osobom gwarancja daje jednak poczucie bezpieczeństwa – śpią spokojnie, gdy wiedzą, że w razie potrzeby nie będą musiały same płacić za naprawę. A te czasami bywają naprawdę kosztowne, ponieważ współczesna elektronika jest bardzo skomplikowana i często nie można wymienić jednej części, tylko trzeba cały zestaw, na przykład płytę główną, mimo że zawiódł jedynie jeden element.

Dodatkowa gwarancja na urządzenia Huawei za mniej niż 20 złotych

Urządzenia Huawei również są objęte gwarancją producenta, a teraz daje on możliwość przedłużenia jej o dodatkowy rok w bardzo atrakcyjnej cenie, bo za zaledwie 19,90 złotych. To mniej niż kosztuje miesięczna subskrypcja Spotify Premium czy Apple Music (w obu przypadkach użytkownik płaci 19,99 złotych miesięcznie).

Dodatkowym rokiem gwarancji można objąć wszystkie urządzenia z kategorii smartfony, laptopy, monitory, wearable i audio, pod warunkiem, że zostały one zakupione w oficjalnym sklepie internetowym huawei.pl. Oferta obowiązuje na produkty, kupione w okresie od 10 listopada do 31 grudnia 2021 roku.

Huawei Matebook 14s laptop Tabletowo.pl
MateBook 14s (fot. Michele Sirignano / Tabletowo.pl)

Aby skorzystać z promocji, należy dodać do zamówienia przedłużoną gwarancję Huawei Care, dostępną na karcie produktowej wybranego urządzenia. Dodatkowa gwarancja zostanie automatycznie przypisana do zakupionego produktu. Czas obowiązywania ochrony gwarancyjnej każdy posiadacz sprzętu tej marki może sprawdzić na dedykowanej stronie internetowej – wystarczy wpisać numer SN i przepisać losowy kod weryfikacyjny.

Roczna ochrona ekranu dla nowych smartfonów z serii Nova

Jednocześnie wciąż trwa promocja, w ramach której świeżo upieczeni posiadacze najnowszych smartfonów Nova 9 i Nova 8i mogą otrzymać za darmo dwunastomiesięczną ochronę ekranu. Aby jednak z niej skorzystać, trzeba spełnić jeden warunek, a mianowicie być posiadaczem konta Huawei ID, zarejestrowanego przed 21 października 2021 roku.