promocja Samsung Galaxy Watch 4 Classic zwrot 450 złotych
źródło: Samsung

Dzięki tej promocji Galaxy Watch 4 Classic LTE może być Wasz już za 799 złotych!

Mimo że producent wprowadził już na rynek serię Galaxy Watch 5, nie zamierza jeszcze odsyłać poprzedniej generacji na emeryturę. Jednocześnie promocja ograniczona jest tylko do wersji z dopiskiem Classic, tj. tej (ostatniej) z obrotowym pierścieniem wokół ekranu. Osoby, które kupią ten smartwatch, mogą otrzymać zwrot w wysokości 450 złotych.

Promocja na smartwatch Samsung Galaxy Watch 4 Classic ze zwrotem

Promocja obejmuje egzemplarze, kupione w okresie od 19 września do 9 października 2022 roku u partnerów handlowych Samsunga – ich pełną listę znajdziecie w regulaminie, zamieszczonym poniżej. Warto się z nią zapoznać, ponieważ jeśli kupicie smartwatch w innym sklepie, nie będziecie mogli otrzymać zwrotu. Znajdują się jednak na niej wszyscy czterej operatorzy infrastrukturalni (tj. Orange, Play, Plus i T-Mobile) oraz popularne sieci z elektroniką, m.in. RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, Neonet, Komputronik i x-kom.

Po zakupie smartwatcha musicie wypełnić formularz rejestracyjny na stronie Samsunga, w którym wymagane jest podanie m.in. imienia i nazwiska, adresu e-mail i numeru konta bankowego, a także dodanie zdjęcia/skanu dowodu zakupu, zdjęcia wyciętego fragmentu pudełka z kodem kreskowym i zdjęcia pudełka z widocznym miejscem po wyciętym fragmencie z kodem kreskowym.

Kiedy otrzymasz zwrot za zakup Galaxy Watch 4 Classic?

Po wysłaniu formularza Wasze zgłoszenie zostanie zweryfikowane przez Samsunga – po pozytywnym rozpatrzeniu, w ciągu 14 dni kalendarzowych, otrzymacie na podane przez Was w formularzu rejestracyjnym konto bankowe zwrot w wysokości 450 złotych.

promocja Samsung Galaxy Watch 4 Classic zwrot 450 złotych jak to działa
źródło: Samsung

Promocja obejmuje wyłącznie Galaxy Watch 4 Classic, którego można kupić w wersji 42 mm Bluetooth od 1439 złotych, 42 mm LTE od 1249 złotych, 46 mm Bluetooth za 1499 złotych i 46 mm LTE od 1299 złotych. Ceny mogą się różnić w zależności od sklepu – za ~1300 kupicie smartwatch w x-komie, który prawdopodobnie ma już ostatnie sztuki na stanie, o czym świadczy ograniczony wybór dostępnych wersji kolorystycznych.

Regulamin promocji „Jesienna promocja cashback – kup wybrany model Galaxy Watch4 Classic, zyskaj zwrot 450 zł” (PDF)

Przy okazji warto przypomnieć, że nieco krócej, bo do 2 października 2022 roku, obowiązują również dwie inne promocje na urządzenia Samsunga: kupując Galaxy Watch 5, można otrzymać słuchawki Galaxy Buds 2, a po zakupie smartfona z serii Galaxy S22 dostać nawet 800 złotych zwrotu na konto bankowe.