Oppo Watch smartwatch
Oppo Watch (źródło: Oppo)

Co za promocja! Dwa smartwatche OPPO Watch w cenie jednego!

Mimo upływu czasu OPPO Watch to niezmiennie jeden z najciekawszych smartwatchy na rynku, zaraz obok m.in. Galaxy Watch 4, który również ma system Wear OS i zapewnia obsługę płatności z wykorzystaniem NFC i Google Pay. Teraz możecie kupić dwie sztuki w cenie jednego!

Co za promocja! Dwa smartwatche OPPO Watch w cenie jednego!

Z okazji Walentynek 2022, które już za kilkanaście dni (przypominamy: 14 lutego!), OPPO przygotowało szereg promocji, w tym na swój smartwatch z systemem Wear OS, który od samego początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów.

promocja na smartwatch OPPO Watch 46 mm (Wi-Fi) dwa w cenie jednego
źródło: OPPO

Takiej promocji jednak jeszcze nie było! Z okazji Walentynek 2022 możecie kupić dwie sztuki OPPO Watch 46 mm WiFi w kolorze złotym w cenie jednego! Oferta jest dostępna wyłącznie w sklepie RTV Euro AGD. Zapłacicie 1299 złotych, czyli za jedną sztukę wyjdzie 649,50 złotych! Z informacji z porównywarek cenowych wynika, że taniej nie kupicie tego smartwatcha w oficjalnej polskiej dystrybucji – najtaniej dostaniecie go za 899 złotych.

Co ciekawe, OPPO podaje, że promocja obejmuje jedynie złotą wersję kolorystyczną, natomiast sklep RTV Euro AGD informuje, że można do niej dobrać również OPPO Watch 46 mm w kolorze czarnym, aczkolwiek jest jeden haczyk – model ten nie jest dostępny online, a wyłącznie w wybranych sklepach stacjonarnych.

Można się spodziewać, że promocja będzie cieszyć się ogromnym zainteresowaniem (mimo że formalnie ma potrwać do 14 lutego 2022 roku), więc kto pierwszy – ten lepszy. Ponadto również na Walentynki 2022 OPPO obniżyło ceny innych urządzeń:

Podobnie jak smartwatch, także i ww. urządzenia będą dostępne w obniżonych cenach do 14 lutego 2022 roku (w wybranych sklepach partnerskich marki).