tankowanie gas station stacja benzynowa
fot. Skitterphoto / Pixabay

Alior Bank i Mastercard rozdają paliwo na stacjach Circle K. Nawet za 250 złotych!

Choć paragony grozy najczęściej pojawiają się w kontekście zakupów podstawowych produktów spożywczych czy rachunków za usługi gastronomiczne, to doskonale wiemy, że drogie jest także paliwo. Promocja Alior Bank i Mastercard pozwoli odrobinę odciążyć nasz budżet.

Do 250 złotych na paliwo dzięki Alior Bank

Jeśli jesteśmy zainteresowani otrzymaniem vouchera, który będzie można wykorzystać na zakup paliwa, to warto poświęcić chwilę na przybliżenie sobie zasad promocji, która właśnie ruszyła dzięki współpracy Alior Banku oraz Mastercard. Występuje ona pod nazwą „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku”.

Kto może skorzystać z akcji? Skierowana jest ona do klientów indywidualnych, będących posiadaczami kart kredytowych, bądź debetowych, którzy przed 28 września br. nie mieli zapisanej jakiejkolwiek karty płatniczej Alior Banku w Programie Mastercard Bezcenne Chwile. Program ten umożliwia zbieranie punktów, które następnie można wykorzystać na zakup vouchera na paliwo. Jak to zrobić?

Alior Bank
Alior Bank

Warunki udziału w promocji

Żeby otrzymać dodatkowe punkty w programie Bezcenne Chwile należy zarejestrować w nim kartę debetową lub kartę kredytową Alior Bank. W ciągu 30 dni kalendarzowych od tego momentu, trzeba też wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową na co najmniej 100 złotych w przypadku karty debetowej lub 150 złotych w przypadku karty kredytowej.

Za skorzystanie z zarejestrowanej karty, Alior Bank przyzna:

  • 12 tysięcy punktów powitalnych dla karty debetowej,
  • lub 20 tysięcy punktów powitalnych dla karty kredytowej.

Punkty te można będzie wtedy wymienić na voucher na paliwo na stacje Circle K. Może on mieć równowartość 150 złotych (dla karty debetowej) lub 250 złotych (dla karty kredytowej).

Punkty, ważne przez miesiąc od dnia zasilenia rachunku programu, możemy też wymienić na inne nagrody. Istotna sprawa: w programie można zarejestrować tylko jedną kartę Alior Banku. Nie da się więc zyskać łącznie 500 złotych na tankowanie.

Szczegółowe warunki Promocji znajdują się w Regulaminie promocji „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku” dostępnym na aliorbank.pl. Akcja trwa do 31 grudnia br. lub do wyczerpania puli nagród.

Warto przypomnieć, że Alior Bank wciąż prowadzi dwie inne interesujące promocje. Jedna z nich umożliwia uzyskanie cashbacku za tankowanie paliwa, a inna – otrzymanie vouchera na korzystanie z serwisu Netflix.