Nie przegap: 3 GB darmowego internetu od T-Mobile!

Tydzień w tydzień, jak w zegarku, T-Mobile umożliwia swoim klientom odebranie darmowego prezentu w ramach akcji Happy Fridays. Najczęściej jest nim pakiet internetu – także i tym razem.

3 GB internetu za darmo od T-Mobile

Pakiety internetowe nie są z gumy. Jeśli korzystając ze smartfonów, polegamy głównie na danych komórkowych, ich zasoby potrafią bardzo szybko znikać, pozostawiając nas z niewygodną opcją dokupywania kolejnych paczek danych, które nie zawsze okazują się szczególnie tanie. Z pomocą przychodzą Szczęśliwe Piątki w T-Mobile. Jeśli więc już na początku listopada krucho u nas z pakietami, warto aktywować darmowe 3 GB.

Promocja dostępna jest zarówno dla korzystających z usług na kartę, jak i abonentów oraz użytkowników ofert MIX. Te 3 GB internetu się nam po prostu należy.

Jak aktywować pakiet?

Pewnie już jesteśmy przyzwyczajeni do aktywowania darmowych pakietów od T-Mobile. W tym celu udajemy się do aplikacji Mój T-Mobile, odnajdujemy informację o Happy Fridays i uruchamiamy pakiet z poziomu programu. W ciągu 72 godzin powinniśmy otrzymać informację o działającym bonusie.

Aktywacji można dokonać przez cały weekend, aż do niedzieli 8 listopada, do końca dnia. Abonenci mogą korzystać z dodatkowych 3 GB do dnia wystawienia faktury, zaś klienci ofert na kartę oraz MIX – przez tydzień od momentu aktywacji.

Pewnie zanim się obejrzymy, 3 GB internetu zdąży się zużyć, ale jeśli miałyby to być gigabajty przeznaczone na weekendową rozrywkę, to można uznać je za dobrze wykorzystane.

Sprawdź, jak wygląda sytuacja: