Huawei Watch Fit smartwatch
źródło: Huawei

Huawei Watch Fit już w Polsce – cena wygląda dobrze! Zwłaszcza w przedsprzedaży

Podczas globalnej premiery Huawei Watch Fit, która miała miejsce zaledwie dwa tygodnie temu, Tomek pisał, że gdyby urządzenie to zostało wycenione na 399 złotych, za całą pewnością stałoby się absolutnym hitem sprzedażowym. Jest co prawda nieco drożej, ale… chyba i tak całkiem nieźle? Sprawdźcie!

Dzisiejszy dzień jest naprawdę ciekawy dla wszystkich osób zainteresowanych smartwatchami. Dopiero co poznaliśmy cenę Huawei Watch GT 2 Pro w Polsce, wieczorem z kolei odbędzie się premiera nowych Apple Watchy. Zanim jednak wieczór nastanie, czas przyjrzeć się cenie Huawei Watch Fit w Polsce – ta wygląda dość atrakcyjnie, zwłaszcza w przedsprzedaży.

Huawei Watch Fit w skrócie

Najnowszy zegarek Huawei charakteryzuje się przede wszystkim prostokątnym wyświetlaczem, dzięki czemu pod względem designu z całą pewnością wyróżnia się na tle konkurencyjnych smartwatchy.

Do naszej dyspozycji oddany został wyświetlacz o przekątnej 1,4 cala i rozdzielczości 280 x 456 pikseli, bateria mająca pracować (według zapewnień producenta) do 10 dni, pulsometr oraz pulsoksymetr.

Wszelkie informacje na temat Huawei Watch Fit znajdziecie w premierowym wpisie, więc nie będę przedłużać niniejszego tekstu. Przejdźmy do sedna!

Cena Huawei Watch Fit w Polsce i gratis w przedsprzedaży

Huawei Watch Fit kosztuje 499 złotych. W przedsprzedaży, która potrwa do 30 września, gratisem będzie waga inteligentna Huawei Smart Scale AH100, której standardowa cena to ok. 110 złotych.

Kup Huawei Watch Fit z gratisem w przedsprzedaży

Przedsprzedaż już ruszyła i potrwa do 30 września. Aby otrzymać wagę gratis w Media Expert, należy skorzystać z kodu rabatowego P-8138.