Reklama
(fot. Apple)

Oficjalnie: iPhone 12 zostanie zaprezentowany 13 października

Data premiery najnowszego smartfona Apple została oficjalnie potwierdzona. Zaproszenie wskazuje na 13 października. Wieczór prezentacji iPhone’a 12 i iPhone’a 12 mini będzie wyjątkowy.

Reklama

Jest już oficjalna data wydarzenia Apple

Premiera nowych iPhone’ów to zawsze jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu szanującego się fana mobilnych technologii. Do tej pory mogliśmy bazować tylko na niepotwierdzonych przesłankach, odnośnie spodziewanej daty. Pewności w sprawie terminu możemy nabrać dzięki oficjalnemu zaproszeniu Apple, na które wskazał Tom Warren z The Verge.

Zaproszenie na Apple Event

Tak jak przewidywano, Apple Event rozpocznie się 13 października o godzinie 19:00 naszego czasu.

Czego się spodziewać?

Tegoroczna impreza Apple będzie jedną z bardziej wyjątkowych w ostatnich latach. Z powodu pandemii COVID-19, odbędzie się online. Zainteresowani będą mogli oglądać relację z wydarzenia bezpośrednio na stronie apple.com.

Znamienne będzie to, że gigant z Cupertino pokaże iPhone’a 12 mini z ekranem o przekątnej 5,4 cala. Ten naprawdę niewielki telefon będzie odpowiedzią na potrzeby wszystkich tych, którym znudziły się ogromne wyświetlacze i obudowy współczesnych smartfonów.

Ponadto, co raczej oczywiste, zaprezentowany zostanie iPhone 12 z ekranem 6,1 cala, w kilku wersjach pamięciowych: 64 GB, 128 GB i 256 GB.

Zobaczymy, czy Apple zdecyduje się pokazać też nowe MacBooki z procesorami ARM. Byłoby miło.